Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusoknál azt látni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusoknál azt látni, hogy párkapcsolatot szeretnének általában, míg a homoszexuális férfiak inkább csak szexet. Ez miért van?

Figyelt kérdés
A meleg férfiaknak nincs szükségük szeretetre, törődésre?
2017. jan. 13. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Mert mi nők erre vágyunk nem a testiség a fontos persze az is. De nem olyan szinten mint a pasinál
2017. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Evolúció. Egy pasi sok nőt tud megtermékenyíteni, egy nőt csak egy pasi. Tehát, a létfenntartáshoz és a gyors szaporodáshoz szükséges, hogy egy férfi egyed megtermékenyítsen minél több nőneműt. Nézd meg szinte az összes többi állatfajt (kivételek, akik egy életre választanak párt, bár kiderült, hogy az sem olyan, mint amilyennek mi gondoljuk)


Nos, ez homoszexuális embereknél is valamennyire berögzült. Biztos vágynak szeretetre, de a fentebbi okon kívül, hozzájuk másképpen áll a társadalom: Megtehetik, hogy szexuálisan nyitottabbak legyenek, mert az nem elítélendő. Míg, ha egy nő kicsit szabad akar lenni, már le van ri**cozva. Talán picit ösztönlényebbek a férfiak, mint a nők. Talán. Én legalább is egy olyan férfival nem találkoztam, aki később, a 40-50-es éveire ne dugott volna félre egyszer sem, és ez az apámra is igaz. De ettől függetlenül nem vagyok férfigyűlölő, nehogy azt higgyétek. A legtöbb barátom az ellenkező nemből kerül ki, kivételek meg mindenhol lesznek. Mindig lesz néhány olyan meleg és hetero férfi, aki stabil kapcsolatot képes kiépíteni és megtartani.


Megj.: Egyik bátyám meleg és neki is többnyire állandó partnerei vannak, tehát nem, nem csak a szex tudja összetartani a meleg társadalmat. Bár szerinte is szánalom, ami ott tud zajlani, de ugyan ezt tudom mondani a leszbikusról is a sok kíváncsi biszex lány miatt, akik csak félre akarnak nyalni a pasijuk mellett.

2017. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lalalaal ***** válasza:
97%
Azért szeretnének a leszbikus nők párkapcsolatot, mert nők. A homoszexuális férfiak meg azért akarnak csak szexet, mert férfiak. Ez a heteroszexuálisoknál is pontosan igy van. A hetero férfiak csak azért nem basznak annyit füvel fával mert nincs rá annyi lehetőségük.. a nőket általában nehezebb rávenni hogy széttegyék a lábukat :D
2017. jan. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!