Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A túlzottan visszafogott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlzottan visszafogott, rövid válaszokat adó férfiak miért vannak fenn társkeresőkön és egyáltalán mit szeretnének a nőktől úgy általában?

Figyelt kérdés

Ugyanakkor bármilyen konkrét, életmódbeli kérdésemre azt mondja: "Az nekem pont elég".

Szándékot egy komoly kapcsolatra ilyen férfiak részéről nem látok. Mi játszódik bennük, amikor ennyire visszafogottak a válaszokban?

Előre is köszönöm. 27N



2017. okt. 8. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindenki a szavak embere.
2017. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Alkalmit keresnek, túl sokat csalódnak, elegük van az egészből, nem igazán érdekled, stb... Sok oka lehet.
2017. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Én sem értem, hogy minek ír rám, ha utána nem lehet vele normálisan beszélgetni. Hagyd a francba az ilyeneket :D

21L

2017. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nők szoktak ilyen nagyon rövid, sokszor egyszavas válaszokat adni. Általában úgy sejtem, telefonról írnak és lusták gépelni.

Az általad említett férfiak esetében könnyen lehet, önbizalomhiány és pozitív visszajelzések hiánya (is) áll a jelenség mögött.

2017. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Alátámasztom #4 válaszát, ugyanezt tapasztalom én is és a kérdezővel is egyet értek ugyanakkor, csak én ugye a másik oldalról tapasztalom ugyanezt legtöbbször... :D

32/F

2017. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Sokan vannak akik kapcsolatban vannak.


Rövid a válsz?És ha rajtakapja a nőstény?Ki menti meg?


Válogass,vagy keress más úton párt.

2017. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Azt várják, hogy te szedd fel őket, mert töketlenek. Ez nekem olyan szomorú amúgy. Élőben nem mer ismerkedni, mert nem tud. Ezért felmegy társkeresőre, hogy na majd írásban milyen jól fog csajozni.. És nem jön rá, hogy a komminukáció mindenhol kommunikáció, aki nem tud élőben rendesen kommunikálni, az írásban se tud általában. Nem tudom, én sose jönnék össze olyan férfival, akivel nem tudok egy jót beszélgetni bármiről, mert csak annyit mond, hogy "aha, szerintem is".
2017. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem fog mindenki a neten egy fénykép és két szóváltás után tíz mondatos tematikus válaszokat írogatni. Nem is értem miért várják el ezt sokan. Ott pár mondatot kell írni és kész. Ha annyiból szimpatikus a másik akkor meg találkozni kell és beszélgetni azokról amikre kíváncsiak vagytok. Az internet alkalmatlan normális ismerkedésre, itt csak lehetőséget lehet rá találni igazából. A normális ismerkedés az személyesen zajlik, mert nem csak a leírt kisregények száraz tartalma a lényeg, hanem a kifejezésmód, az egyén, a gesztusok és sok más dolog is.
2017. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak arra kíváncsi, hogy te mennyire töröd magadat...
2017. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is tapasztalom ugyanezt nőktől. Az ilyenek vagy nem tudnak beszélgetni, vagy nem igazán érdekled őket.
2017. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!