Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Mindenkitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mindenkitől kérdezem, volt már olyan eset, hogy szex közben elfingottátok magatokat? Mi volt a partner reakciója?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:

10 éves pályafutás alatt kb 2-3x, nem én, hanem a másik fél.

De ha valaki nem szenved ilyen gonddal- azaz nem folyamadt puffadt és minden második alkalommal befingik- csak néha fordul elő, az tök mindegy.

2019. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1-es. Aklor gondolom te csak vagy :D
2019. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam néha. Semmmi. Tök természetes dolog. Ment tovább amit elkezdtünk :)
2019. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"1-es. Aklor gondolom te csak vagy :D"


értelmes étrenddel a puffadás nem létező dologgá válik. Olyanná, ami nem fog megtörténni túl nagy eséllyel. ha mondjuk én egy nap fingok 10et maximum amikor ébren vagyok, ha veszünk egy embert, aki alapjáraton 50et fingik, akkor nyilván 5x olyan esélye lesz arra, h befingjon. Minden az esélyek játéka.

2019. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Uhh velem pont nem régen. Nyalt a barátom és ujjazott közben és akkorát élveztem, hogy megfeszült a hasam és kicsúszott. Vér ciki volt, utána sírtam vagy fél órát.
2019. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem szerencsés és nem mindegy, alkalmi szexről vagy több éves párkapcsolatról van szó. Szexnél is volt már, de a barátnőm alvás közben például nem tudja sokszor koordinálni ezt és szabályosan berottyant, amire felkel és félálomban szégyenkezik. Nekem ez inkább aranyos és erősíti a kapcsolatot, bármilyen fura is.
2019. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt már, ahogy fentebb írták sztem is inkább erősíti a kapcsolatot. De hozzáteszem, h normális étkezés mellett minimális a fingások száma.
2019. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak pinapuki volt egy jópárszor. Szarrá nevettük magunkat, szegény már közel járt az elélvezéshez, erre a nevetéstől nem jött neki össze :D

18L

2019. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Közben lehet visszaállítani úgyhogy ne engedd ki de ha ilyen problémád van, menj el vécére előtte és szard ki magad! Akkor nem kell majd finganod. Ami egyébként rohadtul ciki és illetlen is.

35F

2019. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pukizott egyett olyan "prrtty"-szerű most vicces, akkor nem volt az láthatóan cikinek érezte. Kezdő voltam, lehet ez egy hívás volt, hogy ne csak a punciját nyaljam, hanem a fenekét is...
2019. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!