Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz a pletyka, hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a pletyka, hogy sok diáklány van, akik hajlandóak juttatásért cserébe bizonyos dolgokra?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 23:59
 81/111 anonim ***** válasza:
92%
300ezer körül egy félév...
2021. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/111 anonim ***** válasza:
71%

Persze, ez mindig is volt, lesz is. Gimisként is, egyetemistaként is bevállaltam pár szopást, dugást. Idősebb pasik elég sok pénzt is hajlandóak áldozni erre.

Főleg az 50+ os pasik egy tini lány szájába élvezésért is már elég nagy összeget ajánlanak, dugasért pláne. Az ilyenekkel könnyebb rövid idő alatt több pénzhez jutni, azért szerettem. 10 perc szopás is simán megér nekik 20-30 ezret, a punci dugas ennek duplájat is, anál nyilván plusz pénz. De volt aki többet is adott, mert nem jött be a kinézete, meg túl öreg is volt és ajánlott jóval több pénzt. Ma már nem csinálnám, de ez akkor könnyen jött pénz volt,amit mind el lehetett bulizni, nyaralni

2021. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/111 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó vagyok. Ti akik írjátok a privát üzeneteket az ajánlataitokkal, hogy most is csinálom e, mennyiért, hol lakom, kulditek a farkatokat, ti nem olvastátok végig a kommentem vagy felfogni nem sikerült??? Az utolsó 3 sor pont úgy odatartozik mint a többi!!!

Nem, nem csinálom már, senkinek, sehol. Ha mégis akkor ahhoz olyan összeg kell, hogy elgondolkodjak rajta 😂😂😂 De az meg igen sok lenne 😅😅

2021. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/111 anonim ***** válasza:
9%
#83, köszi az infót! :) És mekkora lenne az az összeg? :)
2021. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/111 anonim ***** válasza:
83%
Annyi amennyit nem érhet 😅😅 Nem tudom, de milliós tételeken már biztos elgondolkodnék 😁😁😁
2021. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/111 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként tényleg érdekelne, hogy van-e itt ilyen lány, aki jelenleg is belemenne ilyenbe :)
2021. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/111 anonim ***** válasza:
30%
igaz, kell a tandíjra. rengeteg ilyen van, ez nem pletyka.
2021. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/111 anonim ***** válasza:
90%

Persze .

Sokan de Ők szabják meg mit és mennyiért

2021. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/111 anonim ***** válasza:
0%
Én azért is fizetnék egy diáklánynak, ha a cipőjét tisztára nyalhatnám. Komolyan.
2021. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/111 anonim ***** válasza:
78%
Tíz évvel ezelőtt én is a testemmel kerestem meg a szellemi betevőre valót, a diploma árát.
2021. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!