Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz a pletyka, hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a pletyka, hogy sok diáklány van, akik hajlandóak juttatásért cserébe bizonyos dolgokra?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 23:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
15%

Tavasztól pesten is lesz üresedés a kecóban...

48+Ffi

2020. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 anonim ***** válasza:
92%

Igaz.

Sajnos egyeteme mellett, ha jol akarok tanulni, akkor ugy kell penzt szereznem, hogy maradjon idom.

Kb 10 alkalombol megvan a havi bevetelem!

Hogy szegyellem-e?

Igen

2020. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 anonim ***** válasza:
24%
Igaz itt a hírös városban is vannak ilyen diáklányok szép számmal, bár van szabad kapacitásom ilyen kapcsolatra.
2020. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen rengeteg van, a mi évfolyamunkba is van legalább 3 lány, van aki nem titkolja, van akiről kiderült. Egyébként kirívóan szép lányok, de nem brahiból csinálják. Nem feltűnésködésre költik a pénzt.
2020. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 anonim ***** válasza:
81%
Itt ismételten előjött az a téma is, hogy a férfiak számára mennyivel nagyobb szükséglet a szex, a nők pedig úgy tekintenek rá, mintha szivességet tennének vele nekünk. Soha nem fizettem egy nőnek sem szexért és nem is szeretnék! Ennyi erővel engem is támogathatnának a pénzes csajok nők, cserébe, hogy jól megkeféljem őket! Csupán azért mert szét tudja tenni a lábát, kap egy havi fizetést? Hát ez rohadt nagy baj! Értem én, hogy mindig is volt ez, meg lesz is, de rohadtul nincs így rendjén! Érdekes a fiúk, férfiak megtudnak dolgozni, Magyarországon is azért, amire szükségük van... Ez nem arról szól, hogy nehéz megélni stb.. ez csak egy egyszerű megoldás a sok lusta ribinek! Lehet lepontozgatni! ;)
2020. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 anonim ***** válasza:
81%
Tök jó, hogy egyesek úgy állítják be itt ezt, hogy ez tök normális, hogy inkább k*** legyél, minthogy dolgozz XD Főleg a lányok és még látszólag büszkék is rá, hát vannak itt bajok nem mondom.
2020. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy hogy itt ki mit mond, a tényeken nem fog változtatni semmit: legfeljebb egy-egy ilyen kérdésre senki sem fog őszinte véleményt írni...

Attól még a csajok továbbra is fognak lakásért dugni... Senkit nem az okok, hanem csak az okozatok érdekelnek, és tele zsebbel osztják az észt...

2020. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
40%
Létező dolog, én a másik oldalon vagyok,most is épp egy kedves lányt keresek,ez van. 41F
2020. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 anonim ***** válasza:
92%

Rendes munkából sem lehet megélni, nem hogy diákmunkából!

Ilyen adók mellett a munka nem kifejezetten csábító!

Ráadásul dugni sokkal jobb mint megalázó éhbérért dolgozni!

Ez van!

2020. febr. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 anonim ***** válasza:
12%
Debreceni diáklányt szívesen támogatok ilyen alapon.
2020. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!