Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen élmény lehetett a pasinak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élmény lehetett a pasinak?

Figyelt kérdés

Én elég szuk vagyok , mert tampont se tudok felhelyezni , mini tampont se .

Lefekudtem egy alakkal , aki normal meretu volt , lehet valamivel kisebbmint az atlag .

Mikor szexeltunk ereztem öt , de mintha nem annyira , arra gondoltam lehet felpuha , elkepzelhetö az is , raszoritottam parszor es igy mar ereztem ( de úgy lekötött ez , hogy én nem élveztem es az egesz kb 10 percet tartott )

Egy idö utan szólt , hogy jön , es nem volt dramatikus ,utana visszarakta hogy az arcomra is jöjjön , amit meg is tett .

Mikor hazamentem , folyt vegig a lábamon valami feheres atlatszó , es a bugyim is megtelt egy kisebb adaggal

Utana masnap a munkaba ulök egy szövettel bevont széken es mikor felállok egy nagy tócsa rajta es a kollegam is döbbenten nézi . Mondom vizesen vettem fel a bugyim , nem talaltam szarazat

Szerintetek élvezett ? Vagy ketszer elvezett ilyen nem letezik hogy arcra is ra par masodpercre es vaginaba is



2019. jún. 19. 00:20
 1/8 A kérdező kommentje:

Ez törtent kb 2 hete

Azóta se hivott , igaz en sem

Tehat nem tudom , azert kerdem

2019. jún. 19. 00:29
 2/8 A kérdező kommentje:
Velem ez törtent , es ket hete . Viszont a pasi nem hivott azóta sem , tehat ezert kerdem
2019. jún. 19. 00:33
 3/8 anonim ***** válasza:

azt mondja, másnap még folyt a munkában is. Szakadok XDDD

Majd írjál már ha a karácsonyi vacsora közben is fog még folyni, mert állítólag amúgy 25 év mire megszárad.....

2019. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat akkor mi összepisiltem magam ?
2019. jún. 19. 00:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

eleje arról szól, hogy túl szűk

közepe arról szól, hogy nem érezte a farkat (hiába szűk)

másik közepe arról szól, hogy visszarakta, hogy arcra is menjen (vissza punciba vagy mi???)

majd aggódik, hogy talán elsültek benne, mert folyt belőle rendesen a gXci egész úton hazafelé

majd magyarázza, hogy még másnap is folyt belőle, annyit lövelt belé (ezek szerint több pisilés, zuhany, egy éjszaka sem volt képes kimosni a puncit, annyira megtöltötte, mintha három ló sült volna el benne)

Majd érdeklődik, hogy talán a pasi két másodperc alatt elsült itt is, ott is?

És az alap kérdése az, hogy vajon a pasinak vajon jó élmény volt e a dugás?!?!

Majd a komment, hogy miért nem keresi őt a pasi???

2019. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Öhömn, mi is a kérdés, lol?
2019. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az volt a kerdes , hogy a pasinak milyen elmeny lehetett?
2019. jún. 19. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Az fura ha nem hív. Én ilyet nem csinálnék hogy nem kereslek 🤷🏼‍♂️
2019. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!