Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuális lehetek ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lehetek ezek tudatában?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig az volt a bajom, hogy nem találok magamnak barátnőt, nem tetszem senkinek stb. Minden szép lányra azt mondtam, hogy bárcsak ilyen csajom lehetne nekem is.

Aztán most jött egyenesen két(!) lehetőség is, de nem tudom mi történt velem. Mindkét lány nagyon szép, de rájöttem, hogy nekem nincs kedvem foglalkozni senkivel, randizni velük, meg utazgatni miattuk (igaz csak 20-25 kilométert kellene). Vonzóak tényleg, de még a szex sem érdekel már, nem is szeretnék velük lefeküdni. De aztán alaposabban megnéztem más bombázó lányokat is, és ők sem indítanak be, hiába látom őket az utcán stb.

Nem tudom mi történhetett velem. Szerintetek?

22/F



2019. jún. 19. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem voltak szimpatikusak.
2019. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Lehet az vagy.

Pont egy ilyen férfit keresek amúgy, aki aszexuális.

Nem Rád értem nyugi, ezt csak azért írtam, hogy lásd, így is lehet élni! Csak semmi pánik.

2019. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ettől még nem biztos, hogy aszexuális vagy. A nemi vágy csökkenését sokminden okozhatja: túlhajszoltság, stressz, depresszió, szorongás, magány vagy akár egy súlyosabb negatív élmény (pl. sikertelen vizsga, közeli hozzátartozó, barát elvesztése) stb. A legtöbb ember libidója folyamatosan változik az élete során, természetes, hogy vannak hullámvölgyek. Szerintem várj néhány hetet, hónapot és aztán tedd föl magadnak újra a kérdést.
2019. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tartod valóságosnak őket vagy elérhetőnek. Elfelejtetted hogy néz ki a női test.


Találkozz velük! Amint végigsimítod a testüket helyrerázódsz.

35F

2019. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak ismernék ilyen férfit... De valamiért úgy érzem tűt keresek a szénakazalban, mert biztos vagyok benne, hogy nagyon kevés aszexuális pasi van és akkor a belső harmóniáról még nem is esett szó.
2019. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!