Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális férfinak van esélye normális lányoknál?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 08:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
14%
Férfi mi egyebet akarhat egy csajtól a szexen kívül?
2019. ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Aszexuális vagy alacsony libidójú nőnél esetleg.
2019. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Társat

A szex nem minden

2019. ápr. 26. 08:35
 4/27 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem aszexuâlis valaki,akkor a társ azt is jelenti,akivel lefekszik.És ha nem az,de nulla a szex,akkor az a társ valójában nem társ,csak egy barát,egy jó barât.Ha aszexuâlis,akkor egy hasonló beâllítottsâgù nőt keressen.Az alacsony libidójù nő csak kevesebbszer kívánja a szexet,de attól még szüksége van rá.Tehát szerintem az utóbbi sem lenne hosszú távon jó megoldás.
2019. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
28%
Nekem alacsony a libidóm de egyrészt ettől még szeretem a szexet és hiányozna másrészt nagyon rosszul esne ha azt érezném nem kíván a párom. Akkor is ha tudom hogy mást se. Én vágyom rá hogy a párom szexinek tartson ami nem megy ha semmilyen szexuális igénye nincs.
2019. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
16%

Van, HA gazdag vagy és HA hagyod, hogy melletted legyen aki farkalja.

Így akár még bombázó nejed is lehet!

2019. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem keresek, nem kérek privátot, csak kérdezem, hogy egy aszex ffi semmiféle ölelést sem igenyel?

Én neha gondolkoztam ezen mert én más okból nem akarok szexet, és ez azért felmerült bennem.

2019. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Párom és én is demiszexuálisak (=aszexuális, amíg meg nem találja a Nagy Őt, a szex csak és kizárólag azzal az egy emberrel érdekel. Kapcsolaton kívül - mármint szingliként - nálunk az egyéjszakás kaland egyáltalán nem vonzó, inkább taszít) vagyunk.


Ő azt hitte, hogy én teljesen aszexuális vagyok (egyszerűbb volt így hívni magam) és képes lett volna nemi élet mellett élni velem.

(olyanra nem kényszerít, amit nem akarok, keze meg van)

2019. ápr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
A sajât kezem nem helyettesíti a valódi szexet.
2019. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
14%
A normális az, amikor valaki nem aszexuális. Tehát a válasz nem.
2019. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!