Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő nem tudja kielégíteni magát, vagyis nem tud magában elmenni, de férfivel igen? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.25/N

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt egy partnerem, aki nem tudta hogy tud spriccelve élvezni elöttem, gyakorlatilag nem is tudta mi az.

Tehát elképzelhető.

2019. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nálam az elmúlt 1 évben jelentkezett csak. Most már ha masztizni próbálok akkor vagy el se tudok élvezni, vagy csak max 2 mp az orgazmusom és alig érezni, tehát egyenlő a nullával az élvezete.

Míg ha a barátom által élvezek el szex vagy ujjazás és nyalás közben akkor minimum fél percig tart az orgazmusom és olyan erős hogy csendben se tudok maradni.

Nem tudom mi lehet az oka hogy ezelőtt ki tudtam magam elégíteni, most meg már csak a barátom tud.

2019. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!