Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak, szerintetek az a no,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, szerintetek az a no, aki szilikon mellekkel rendelkezik, mar eleve elitelendo?

Figyelt kérdés
Korabban is hallottam mar ferfiaktol es nem fer a fejembe, hogy miert ilyen eliteloen beszeltek bizonyos nokrol. Nem is olyan regen csinaltattam meg a melleim. Van munkam, dolgozom, megis melysegesen bant, amikor ilyen velemenyeket hallok. Miert vagytok ilyen eliteloek a mumellekkel szemben?

2019. jún. 19. 23:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

3as vagyok

.

.


7es. Jaj azért kicsit túlzásba esel... nem azért csináltatják meg sokan hogy a férfiaknak tetszen és nem

Is azért fogom megbánni mert nekik nem tetszik.

Trend, futoszalag? Gondolom te nem hordasz pl Newyorkeres tömeg ruhákat, nem festeted a hajad (amennyiben nő vagy), nem veszel meg semmit amit hirdetnek vagy ami sok embernek van. Teljesen egyedi és minden szempontból megismételhetetlen vagy :)

Itt pusztán arról van szó, hogy nőnek akarjuk magunk érezni. Én egész életemben kövér voltam aztán 18 kilót fogytam és laposabb volt a mellem mint egy férfinak. A ruhák nagy része egyszerűen furcsán állt rajtam, az A kosaras melltartó is mérföldekre volt a mellkasomtól. És igen nekem ez valóban okozott lelki gondot amellett hogy soha senki nem tekintett rám lányként az előzőleges alakom miatt.

19 éves voltam amikor megcsináltattam, a szüleim fizették, akik soha nem kényeztettek el különösen, de ami a javamat szolgálta azt megfontoltan támogatták.

Nekem nincs nagy, szinte senki nem mondja meg, hogy ez van de mégis van. Van egy B kosaras cicim ami, mivel hogy fiatalon csináltattam, szüzen, bőven azelőtt hogy pasizni kezdtem hozzá forrott a személyiségemhez, és általában max havonta egyszer ha eszembe jut hogy nem igazi. Soha nem mutigatom soha nem kérkedek vele, viszont a tény hogy van, jól esik. Biztis ha nem lennék ilyen szerencsés hogy otthonról támogatnak, túléltem volna laposan, biztos egyszer a jövőben eljött volna az a pont amikor megbékélek velük, de örülök hogy ezt kihagyhattam.

A kérdésedre a válasz nem nincs semmi és nem is érkezik semmi más mű dolog. Nem festem a hajam, soha nem festem a körmöm nem szolizok és csak alkalmakra sminkelem magam. Nem kompenzálok mert nem érzem hogy kéne. Nem vagyok buta liba mint említettem egyszer majd lassan drnő leszek, tehát szerintem elég lekezelően fogalmaztál. Gondolom az ellen is ellene vagy hogy valaki befestesse a haját ha őszül...

De mindegy is én így vagyok nekem így jó, csak néha szórakoztató higy a társadalom egy része azt hiszi ismeri a “fajtámat”

2019. jún. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Eszem ágában sincs elítélni! Ugyanolyan ember, mint bárki más, ettől ő nem lesz se több, se kevesebb. De ettől függetlenül - kivéve természetesen, ha valami nyomós oka volt rá - nekem ez nem jön be. Nem is magával a kinézettel vannak problémáim, hanem a tudattal, na meg azzal, hogy a műtétre jelentkezőknek komoly önértékelési problémáik szoktak lenni.
2019. jún. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Őszintén? Magasról szarok a mű melleidre.
2019. jún. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem a mell a lényeg hanem az akihez hozzánőttek 👍
2019. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el, csak feleslegesnek tartom. Legtöbbször kis mellű lányokkal jöttem össze, ez tetszik, és szerintem egyiknek se kellett volna nagyobb mell.

Egyedül azokat a nőket értem meg, akiknek olyannyira nincs melle, hogy tényleg semmi, ami egyáltalán nem emelkedik ki semennyire. Akinek egy kicsi is van, az szerintem úgy jó.

De nyilván nem ez a döntő, meg hát nem is nézek rá más szemmel, a személyisége a legfontosabb, nem a kosármérete.

2019. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Maga a szilikon nem elítélendő...

...de az már igen amikor 6-800 köbcentisek kellenek a nőnek, főleg az olyanoknak akik vasággyal együtt is 35 kilók és emellé kell még a kacsaszáj meg a 10 alkalmas szolibérlet felhasználása 2 nap alatt, vagy a tetkónak nevezett féltestes freskók is.


Maga a szilikonos mellel semmi baj nincs csak a túlzásokkal és a deformált testképpel.

35F

2019. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, de undorítóak a szilikonok, nagy szilikoncici helyett még a kisfiúsan icipici természetes mellek is százszor jobban, kőkemény mellbimbóval.
2019. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el, de nekem nem tetszenek a mű mellek. Akkor már inkább legyen kicsi, de természetes.

Persze ez csak az én nézőpontom.

2019. jún. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem,szerintem nem elítélendő,amíg nem esik túlzásba.

Teljesen megértem,h önbizalom miatt szükség van erre.

Kicsit inkább elszomorít,h míg nem voltam nős,nem találkoztam össze szilikonos Nővel.

A kíváncsíság itt motoszkál bennem...

2019. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!