Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik 14 évesen vesztették el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 14 évesen vesztették el a szüzességüket megbánták? És milyen volt az első alkalom jó volt vagy esetleg fájt?

Figyelt kérdés
A barátnőm már tervezi az első együtlétet csak engem kért meg hogy kérdezzem meg itt.

2019. jún. 19. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg pedig a sráccal (16) nem is voltunk együtt, csak ő volt belém szerelmes. Maga a szex nem fájt de utána emlékszem 2 napig alig bírtam ülni olyan kellemetlen volt. Jónak nem mondanám, semmilyen volt nem is emlékszem. Hozzáteszem nem vagyok ilyen szentimentális típus, hogy örökké azon pörögjek milyen romi volt, nem tulajdonítok nagy jelentőséget ilyeneknek.
2019. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a srác, vagy te is lány vagy?
2019. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én fiú vagyok, nekem az első egy 14 éves csajjal volt és sokat beszélgettünk róla utána. Azt mondta "érdekes volt". Aztán újra ki akarta próbálni, de egy darabig nem mentem bele mert féltem, hogy nem lesz jó neki de aztán hagytam és még sokat szexeltünk utána :)
2019. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En 14 évesen vesztettem el, az akkor 20 éves párommal. Azóta is együtt vagyunk boldogság van úgyhogy nem bántam meg. De nagyon meg kell gondolni hogy kinek adod oda ezt a kincset. ☺️ Az első a legfontosabb.

18/L

2019. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg. 7 hónap kapcsolat után történt, és azóta is együtt vagyunk, pedig lassan 19 leszek. L
2019. jún. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem, korai 14 évesen..

De ha így dönt valaki, akkor teljesen biztosnak kell lennie magában és a párjában egyaránt.

Ez egy olyan döntés, ami nagy károkat is tehet a későbbi szexuális életre. Nem megváltoztatható.

Lehet csodálatos és fájdalmas egyaránt.

Nagyon sok múlik a partneren!!!

2019. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem bantam meg en a 15 eves baratommal veszitettem el

Elsore nagyon fajt de a kovetkezo alkalom mar sokkal elvezetesebb volt

Azota is egyutt vagyunk

2019. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!