Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet azzal csinálni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal csinálni ha szex közben mindig kicsuszik a párom pénisze? Nektek nem csúszik ki?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő

És ez miért van?


2019. jún. 19. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Kicsi neki, nem sokat. Az átlag méret átka. Keress nagyot.
2019. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
kicsi a pecse vagy neked hatalmas a lukad, esetleg mindkettő fennáll
2019. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Más póz kell, amiben bennmarad. Nekem is kicsúszott ebből-abból. Kutyában nem.


28F

2019. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Semmit. Kicsi neki, és kész. Ez ennyi, ennyit tud. Nem vagytok kompatibilisek. Sajnos ez nem fog változni, kár is erőltetni, csak kínozzátok egymást.


Nekem normális m3retű van, de voltam már nagy vaginájú csajjal. Neki nagyon jó volt, nekem nagyon nem. :-(

2019. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon kicsi, de a legtöbb pózban mégis kifejezetten ritka, ha kicsúszik. Nem lehet, hogy nem teljesen merev?
2019. jún. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagyokat akar lökni a farka méretéhez képest.
2019. jún. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Másik pózban talán nem csúszik ki. Ez van ha kicsi a pénisze. Esetleg néha rászoríthatsz.


L

2019. jún. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kicsi neki csak nem hagyom hogy tövig nyomja
2019. jún. 20. 09:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Akartam írni h vagy fogyj le vagy mozogj kisebb kilengésekkel, de aztán olvastam h nem hagyod tövig nyomni... Miért? Anélkül hogy lehet szexelni? Én biztos bepróbàlkoznék és ha kiakadna a csaj akkor keresnék màsikat. Ez kb olyan mintha szopás helyett pohárba kéne kiverni és a csaj úgy inná meg...

Néha itt rácsodàlkozok h milyen szerencsés vagyok h kevéd fóbiás és gátlásos nővel találkoztam...

35F

2019. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert nekem az már nem jó érzes ha tövig nyomja mert nagy neki. Hova fogyjak le 50kilo vagyok?
2019. jún. 20. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!