Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A menstruációs tampon elveszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációs tampon elveszi a szűzességem? Én még soha életben nem dugtam oda be semmit

Figyelt kérdés
A menstruációs tampon elveszi a szűzességem? Én még soha életben nem dugtam oda be semmit és olyan csúnya dolog lenne oda egy tampont behelyezni betenni és félek attól is hogy ejakulációm legyen tőle.

2019. jún. 20. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
ez valami fake kérdés , vagy simán hülye vagy esetleg 13 éves vagy ? 😀
2019. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok csak eddig mindig betétet használtam.
2019. jún. 20. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a szűzhártyádat átszakítod tamponnal, vibrátorral, távközlési műholddal attól még szűz maradsz amíg nem jár benned péló.
2019. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te egy elb@$zott hím vagy aki a seggébe rak dolgokat? Ott is érvényes a dolog csak a hártya nélkül.
2019. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja nők milliói járkálnak egész nap tamponnal és folyamatosan orgazmusunk van.

Ha ez valami csoda folytán nem kamu kérdés: nem, nem veszi el, bár én személy szerint addig nem is tudtam betenni amíg szűz voltam (lehetséges feltenni, sokan használják/használták amíg szüzek voltak pl úszás miatt). Gondolj bele ebbe: ha egy tampon felhelyezése csúnya, akkor mit kezdenél egy pénisszel ott? Az jóval nagyobb mint egy tampon és pont olyan mélyre is megy.

Az orgazmusról meg annyit, hogy nézz utána hogy egyáltalán mi okozza, mindkét nem esetén.

2019. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
tampontól nem veszted el :) nem csúnya dolog tampont használni, és az orgazmus nagyon jó dolog ;) kezdd el felfedezni a tested, ismerkedj fiúkkal is, beszélgess erről barátnőiddel, anyukáddal, ha van nővéreddel...stb :)
2019. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy pénisz veszi el a szüzességed!!

18 évesen azért ez elég gáz, hogy ilyeneket nem tudsz..

2019. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne használj tampont.
2019. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak mini tampont vegyél, mert a normál méretű nem fog felmenni
2019. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

1. A nők nem ejakulálnak.

2. A tampon nem szakítja át a szűzhártyát. De ha ennyire tarzasz tőle létezik betét is.

3. Úgy vagy te 18 mint én 50.


35N

2019. jún. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!