Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék kipróbálni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kipróbálni egy vibrátort, lehetőleg olyat, ami rezeg és élethű és támasztható vagy felcuppantható valamire, hogy változatosabb legyen, nektek mi vált be? 23 L

Figyelt kérdés
2019. jún. 21. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:

A páromnak ilyet vettem:


[link]


Ha kérdés van írj.

2019. jún. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Páromnak ilyet vettem???Ez most komoly?Akkor te minek vagy?El fog szokni tőled, nem félsz?
2019. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy ilyen felválthatná a valódi hús/vér faszt. Ha a párja eddig szerett euzután is fogja. Amúgy meg nem lehet mindig a nő mellett az illető.
2019. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kisördög1 ***** válasza:
Szívesen segítek ..
2019. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Heti 1-2 szer kerül elő, ha nagyon bevadulunk. Fantasztikus élvezetet nyújt egy nőnek ha orál közben kap egy játékszert a puncijába is. Egyénként szeretik a nők ha egy férfinak van fantáziája, játékos és nem féltékeny egy rezgő szilikonra.

2019. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja .. és méretre és formára is ugyanolyan mint az enyém.
2019. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tévedtem, azért ekkora nincs

erről van szó:

[link]

2019. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérj meg innen valakit, hogy tartsa meg, és akkor nem kell költeni pluszban a rögzítésre. Önkéntes mindig akad, meg eléggé változatos is. Főleg, he megkéred, hogy mozgassa is bizonyos ütemben. :)
2019. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!