Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mihez kezdjek ja meg 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ja meg 23 évesen sem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a gond velem.

Szűz vagyok. Normális esetben az emberek 17 éves koruk körül elvesztik én nekem meg még 23 évesen sem volt benne részem. Örökre ki marad az ilyenek életéből a szex, mint amilyen én vagyok?


2019. jún. 22. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ÍRj nekem bátran, megpróbálok segíteni. ;-)
2019. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te hogy látod, mi az oka annak hogy nem volt még kapcsolatod?
2019. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi nem ja hanem ha!
2019. jún. 22. 14:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok!
2019. jún. 22. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megmondom hogy mi a baj(ha van egyátalán), ha elmondod milyen vagy.
2019. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem normális 17 évesen se elveszteni. Nekem is pont 23 évesen lett kapcsolatom, mégsem érzem úgy, hogy hamarabb kellett volna, bár nyilván van bennem csalódottság, hiszen előtte is bőven volt lehetőség, csak gyáva voltam vagy lúzer. Viszont utólag azt mondom, még mindig maradhattam volna szűz.

Mihez kezdj? Kezdj el ismerkedni...


28F

2019. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!