Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Borderline-os vagyok,28éves,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borderline-os vagyok,28éves, semmi önbecsülésem, ez a betegséggel együtt jár, pedig szépnek tartanak, nem volt még kapcsolatom, férfival sem voltam még. Nem tudom mit kezdjek az életemmel. Hogy sikerült kigyógyulni a bordiból?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet kigyogyulni belole.

Egyik baratomnak ugyanez, csak ő 32 partnerrel büszkélkedhetett 19 eves korára. Igy oldotta meg az onbizalomhianyt.

2016. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Borderline személyiségzavarból nem lehet kigyógyulni. Féken lehet tartani, és meg lehet tanulni együttélni vele, szakember segítségével.
2016. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

32 partner 19-évesen borderline-os emberként.Na hagyjuk már.

Ha tudnád hogy mi áll ennek az egésznek a hátterében.Akkor nem írtál volna ilyen brmsgot.:D

2016. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Jó ez ugy ahogy van , nem gonosz vagyok, csak tapasztalt . Kigyógyulni nem fogsz belöle, a te életed mindenképp gázos , felesleges egy másik emberét is tönkretenni aki ragaszkodni kezd hozzád.
2016. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
Soha többet borderlineossal kapcsolat :D
2016. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled utolsó....én se kezdenék magam fajtával :)
2016. máj. 30. 21:49
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem kezdenél magaddal?
2016. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én bipoláris zavarral küzdök 10 éve, most 27 éves vagyok és nekem sem volt még soha pasim, pedig én is szép vagyok. Az a baj hogy nekem az átlagos napokat is kín megélni, az ismerkedés meg nagyon nagyon nehéz. Szoktam vele próbálkozni mert iszonyatosan vágyom egy kapcsolatra, na meg a szexre, de mindig kudarcot vallok. Én is teljesen tanácstalan vagyok már. Ha szeretnél beszélgetni kérdező írj nyugodtan privit:)
2016. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

[link]


van benne a bipolaritásról, borderlineról is.


én is tapasztaltam lányok hogy határozottan jobb a kedvem napi 2x2 halolajtól

2016. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy bárki más,a kérdező is megérdemli a boldog életet,és a boldog élet része általában egy szerető társ is. Én nem is értem,hogy lehet olyat mondani,mint a 4-es válaszoló,hogy jó ez így,ahogy van,egy borderes személy jobb,ha egész életére egyedül marad. 4-es,tudod,a betegségéről,jobban mondva a személyiségzavaráról nem tehet a kérdező,mint ahogy a bipoláris depressziós,vagy az értelmi fogyatékos sem tehető felelőssé az állapotáért. Bármennyire is úgy gondolod,hogy a borderline-os környezete szenved legjobban,ez nem igaz. Ők is szenvedhetnek,de sosem annyira,mint maga az érintett személy. És igenis vannak olyan emberek,akik nem csak a feltétlenül rosszat élik meg egy borderes személy mellett,mert például hihetetlen gazdag érzelemvilággal,sokszor művészi tehetséggel rendelkeznek ezek az emberek,és nagyon tudnak szeretni (is). Csak az a nem mindegy,ki van mellettük. Mivel nehéz természetű emberekről van szó,csak egy érzelmileg,szellemileg fejlett,kiegyensúlyozott,tájékozott,tudatos személy lehet az,aki mellettük van,és aki a legjobbat tudja kihozni egy ilyen emberből úgy,hogy ő is megőrzi lelki egészségét. Ilyen társ nem akad minden utcasarkon,ez igaz. De nem törvényszerű,hogy tönkre kell menni valakinek csak azért,mert borderline személyiségzavaros a párja. Ha valaki elég érett a "feladathoz",minden komolyabb sérülés nélkül,és képzeld,akár boldogan is lehet élni a rettegett borderessel. De te nem vagy ilyen ember,ez egyértelműen átjött a hozzászólásodból,
2016. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!