Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 25 éves vagyok, és még nem...

25 éves vagyok, és még nem volt kapcsolatom. Kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nő vagy férfi vagy? Nem gáz amugy, Te az igazit keresed ;)
2016. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem, hogy az aggodas segitene. Artani viszont arthat.
2016. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Felesleges. Attol nem lesz párkapcsolatod
2016. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és sokszor csalódtam már az emberekben, és úgy érzem mindig elcseszek valamit. Vagy túlságosan nyomulok, vagy alig, vagyis nem sikerül megtalálni a középutat.
2016. márc. 26. 19:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval igazából az a bajom, hogy nehezen bízok meg másokban, és sokszor felületes vagyok. Szerintetek hogy tudnék ezen változtatni?
2016. márc. 26. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Ismerkedj meg velem! 26/l
2016. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A válaszaid alapján szánalmas figurának tartanálak kérdező, HA nem találnék benned rémisztően hasonló stikliket, amik rám is jellemzőek. Komolyan, azt hittem, csak én vagyok ennyire balfék.


Amúgy kezelhető nyilván; van akinek sokkal idősebb korára se lesz senkije. És ne add fel, aszondom.

2016. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Ne izgulj én 26 vagyok és eleve nem volt sok alkalmam csajozni. Az utóbbi időben meg hirtelen csak úgy jönnek maguktól fene se érti a nőket a lényeg hogy ne magadat hibáztasd mert az nem megoldás ha elkövetsz valami baklövést akkor vond le a tapasztalatokat és figyelj rá hogy ne kövesd el újra és előbb vagy utóbb össze jön az és akkor meg az a baj hogy van nőd :)
2016. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne aggódj. Manapság sokan vannak így. Mindenesetre keresd a kapcsolatokat. Sokat tud neked segíteni egy pszichológus, különösen a kezdeti lépéseidnél, hogy ne legyél nyomulós és visszahúzódó sem. Interneten, skype-on is tudsz találni olyan szakembert, aki úgy tükrözi vissza neked a dolgokat, hogy jobban rálátsz a helyzetedre és magabiztosabb leszel.
2016. márc. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem te már most túl sokat aggódsz ezért nem tudsz csajozni...engedd el magad a nők a magabiztos férfiakat szeretik észreveszik ha görcsösen akarod.
2016. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!