Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lemérem a péniszem, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lemérem a péniszem, akkor le kell nyomni a vonalzót csontig, vagy csak szimplán onnantól, ami konkrétan látszik?

Figyelt kérdés
Nagyjából minden hivatalos oldalon az van, hogy le kell nyomni, mert ugye ami ott van zsírréteg az fogyással eltűntethető, tehát az még gyakorlatilag a pénisz rész. De én mégis csalásnak érzem:'D mondjuk adna egy kis reményt, mert úgy legalább 15, egyébként meg kb 13 ami szanalmas XD

2019. márc. 20. 05:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Péniszed tövétől kell mérni

Nem kell le nyomni. Ahonnan kezdődik a farkas

2019. márc. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

[link]


"Press into the pubic bone as far as you can, until you contact the bone. This is especially important if there's a lot of belly fat."

2019. márc. 20. 06:49
 3/21 anonim ***** válasza:
Elvileg le kell nyomni addig amíg kényelmes . De szerintem mindenki máshogy méri 😀
2019. márc. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Éppen ezért nem igazán tudom, mert ha csak simán odarakom, akkor az úgy tök szánalmasan néz ki, de ha leharakirizem magam a vonalzóval akkor viszont 16, amit már felvállalnék. A seggemtől mérem akkor meg 20, mint itt mindenkinek:'D
2019. márc. 20. 07:08
 5/21 anonim ***** válasza:
Nyomd le, akkor többet fog mérni.
2019. márc. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell lenyomni, mert a zsír miatt azt úgy se tudod használni.

Szal igen, aki hízik, mint én is, szokjon hozzá, hogy egyre kevesebb marad a farkából, holott 14 évesen, csont vékonyan simán megvolt a 16-17 centi.

Most meg 14 :D

2019. márc. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg, hogy teoretikusan hány centi menne be a lányba ha tövig benyomnád
2019. márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: hülye vagy.

A péniszt úgy kell mérni, hogy effektíve mekkora rész lesz benne a csajban. Szerinted mi értelme elméleti szinten a csontig meg a belső szerveidig mérni? Abból mit fogsz bedugni? Ha 13 centi akkor annyi.

2019. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Legyél egy kicsit vizuális típus. Az egy két centis puha zsírréteg, ami a legkisebb nyomásnak sem ellenáll, ergo ha nem is az egészet, de a nagyrészét könnyedén be lehet tolni a rejtett résznek is. Viszont szimplán nem látszik.
2019. márc. 20. 08:06
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha én hülye vagyok akkor gyakorlatilag mindenki az interneten az, óvszer gyártóktól kezdve.
2019. márc. 20. 08:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!