Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő (és szignifikáns...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő (és szignifikáns létszámban), akinek nem fájdalmas, ha a hosszú pénisz eléri a méhnyakát (és pláne ütemesen nyomkodja, akár be is hatol a méhbe)?

Figyelt kérdés
Közhely a hosszú pénisz igénye. Kíváncsi vagyok, valóban jó-e a nőknek a hosszú pénisz, vagy csak soha nem beszélünk róla, hogy valójában fájdalmas. A páromnak az, így ha ez általános, tehát sok nőre érvényes, akkor a hosszú pénisz valójában átok, nem áldás, mert szeretkezés közben folyamatosan ügyelni kell arra, hogy ne toljuk túl mélyre. Ezért vagyok erre kíváncsi.

2019. jún. 25. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nőismerőseim, exeim szerint átok. Nekem 15/4.5 és tökéletesnek mondták. Jó mélyre tunkolhattam mindig, mert ez még kényelmes volt nekik. Elvittem mindet a csúcsra, olyanokat nyögtek, lihegtek, hogy majd elájultak. F
2019. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Behatol a méhbe? Anatómiai ismereted 0. Jesszus, elájulna a fájdalomtól. És ne gyere a szülessel, mert az egyik másik folyamat. Akkor a szervezet lórugásnyi hormonokat termel.


Amúgy igen, a hosszú pénisz igen fájdalmas tud lenni.

2019. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Jó de egy izgalmi szint kell hozzá, ha túl mélyre megy és nagyon fel vagyok izgulva az jó érzés is tud lenni.
2019. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Az mindenkinek fajdalmas !

Csak vagyunk páran akik ezt szeretik, és élvezik :)

2019. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Volt egyszer egy pici növésű, vékony kiscsaj, amikor vele voltam akkor minden lökésnél éreztem, hogy körbe öleli valami a makkomat, “átjut” valami szűkebb részen. Gyanítom a méhszája volt. En próbáltam óvatoskodni, de rám parancsolt, hogy ne tegyen, mert neki ez nagyon jó erzés. 18 centim van.
2019. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan nő, aki élvezi, ha a méhszáját ostromolják. Nekem nem mindig jó, ciklustól függ, de van az a póz, amikor érzem, hogy ott van, fájdalmasan kellemes, néha felizgat, néha nem.
2019. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Változó. Van amikor élvezem de van amikor nem.
2019. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon érdekes válaszok voltak, köszönöm. Tehát a helyzet összetett: egyén, izgalmi szint vagy póz kérdése, de tehát ha jól értelmezem (bár ez itt nem egy teljes szakszerű felmérés) inkább szűkebb létszámú nő számára előnyös.


Tehát lényegében nincs komoly alapja sem egy szégyenkezésnek (ha valakinek nem nagy, hanem normális a péniszmérete, normális alatt azt értem, hogy jellemzően nem éri el a medián testméretű partner méhszáját), sem a "kicsi a pxöd"-típusú sértéseknek.


Ezzel összhangban áll a 6lépés rögtönzött felmérése: https://www.youtube.com/watch?v=oeszPwddnYY


Férfitársaim, szívesen! :D

2019. jún. 26. 06:16
 9/11 anonim ***** válasza:
A méhszáj az méhszáj, a méhnyak az meg méhnyak. Jaj.
2019. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5 Basszus ez lehetséges lenne?Csobe dugva és

kétkézbe fogva tudom hogy mélyebben be tudok hatolni mint 18centi.De mindig azt érzem hogy a méhszáj az a kis"alma" szeru dudor alatt megyek el és azt a kis sarkot nyújtom amitol a no elélvez.Az ferden jon a huvely végebe.Minden noé kicsit más szogben áll.Ezek szerint valakié pont a végébe áll?Ugy tudom a hátrahajló méhu nok ilyenek.Konnyebben élveznek de valamikor érzekeny nekik az a hely.

2019. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!