Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esély, hogy vele maradjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy vele maradjak végleg? 18L

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy egy 18 éves lány azzal a fiúval maradhasson örökké és legyenek majd férj-feleség, akivel elvesztette a szüzességét.

Ő 21 éves, neki már volt előttem egy első kapcsolata. Nagyon szerelemesek vagyunk és fantasztikus a szex is, nagyon boldog vagyok.

Úgy érezzük most mindketten, hogy egymással akarjuk leélni az életünket.

Szerintetek van erre esély?


2019. jún. 25. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van esély rá!

Nekünk is így indult majd 15évig tartott!

f

2019. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van
2019. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Esély van, de ezt előre ugyanúgy nem lehet megmondani, mint amikor valaki fél éves időjárás előrejelzést akar adni.. hidd el lesznek még nehezebb időszakok is az életetekben, kérdés az,hogy azokból hogyan fogtok kijönni, de kívánom hogy...👩‍❤️‍💋‍👨
2019. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt pár fiú már, de úgy érzem és megtaláltam életem párját, szintén 18 évesen. Esélyeket nehéz jósolni, sőt lehetetlen, de az ember maga irányítja az életét. Én nem akarok mást rajta kívül. Csak rajtatok múlik!
2019. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Mindenki úgy érzi, aztán minden attól függ hogy a gyökér mennyire áll ellent a viharoknak!

Időközben 1000 és 1000 dolog húzhat keresztül bármit, a 2 fél kommunikációs képességein mulik minden!

2019. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze :).
2019. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Idővel derül ki, hogy mennyire illenek össze ketten. A szex csak egy dolog.
2019. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"minden attól függ hogy a gyökér mennyire áll ellent a viharoknak!"


Ez a gyökér a kapcsolat alapját jelenti nálad? Mert egy pöttyet félreérthető... :)

2019. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenki így indul neki, ami természetes. De hosszú távon tényleg mindennek passzolnia kell ahhoz, hogy működjön. De kívánom, hogy nektek sikerüljön!
2019. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A háznak a pillére az alap... az embernek pedig a lelke, és ami abból gyökerezik...
2019. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!