Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fiatalon elváltam és nálam...

Ha fiatalon elváltam és nálam van mind a 3 gyerek, akkor kb zéró esély van arra, hogy ne maradjak magam?

Figyelt kérdés
Az anyuka vagyok, 31 éves. Egyelőre se időm se kedvem pasikkal foglalkozni, csak elgondolkodtatott a dolog. Korombéliek gyerek nélkül is nehezen talàlnak normális párt... Tényleg ennyire kilátástalan? Kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy mégiscsak "macskás öregasszony" leszek, ha egyszer felnőnek, nem is tűnik annyira nyomasztònak. Érdekelnek a vélemények!
2014. jan. 5. 23:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Esély van, de ahhoz neked is tenned kell valamit.
2014. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Van esély rá, de mire vársz? 31 éves vagy, még fiatal, miért akarod kihagyni a szerelmet az életedből?
2014. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Bárkiből válhat magányos öregasszony, még abból is, akit most florens csalási élet vesz körül, az élet kiszámíthatatlan.

Ne add fel, párra lelned szerintem nem nagy ügy, de olyan férfire lelni, aki sajátjaként szereti a gyerekeidet és a lehető legjobb nevelőapuka, na, az már egy komolyabb kihívás. De ez sem lehetetlen, sőt, rengeteg példa van rá. Fiatal vagy, kicsit legyél nyitottabb és bármi megtörténhet.

Biztos sok olyan független férfi van, aki vágyik gyerekre is és komoly kapcsolatra is.:)

2014. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Na, Freud kikönyökölt a számból: csalási élet= családi élet:D
2014. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

"Biztos sok olyan független férfi van, aki vágyik gyerekre is és komoly kapcsolatra is.:)"


Persze!

Rögtön nyakba venni 3 vadidegen gyereket, akik majd azt szajkózzák,

hogy "ne szólj bele, hogy mit csinálunk, mert nem vagy az apánk"!

2014. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Hát kemény dió. Nagyon meg kell válogatnod, kit engedsz be a családodba, mert az a gyerekekre is kihat..

Szerencsére van egy bíztató történetem: egy veled egykorú rokonom elvált nemsokkal miután a kislányuk megszületett, most boldogan él egy társkeresőn szerzett palival, akinek ugyancsak vannak előző házasságból gyerekei. Most úgy néznek ki mint valami amerikai álomcsalád, 4 gyerekkel :)

2014. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egyáltalán nem igaz hogy zéró esélyed van, de a 3 gyerek azért kemény dió. Egy egyedülálló férfi nyilván szeretne még gyereket, amit tőled aligha kaphat meg, hacsak nem mindketten nagycsaládban gondolkodtok. Emiatt leginkább olyan férfi jöhet szóba, aki maga is elvált, gyerekes. Én majdnem feleségül vettem egy 3 gyerekes elvált anyukát úgy, hogy nekem is van 1, és közöset is akartunk.

43F

2014. jan. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen, az fontos lenne, hogy a gyerekek elfogadják, de nem várom el senkitől, hogy "apjuk helyett apjuk legyen" meg költsön rájuk. Talán évek elteltével, ha egyàltalán lesz olyan. Amikor elvàltam, tudtam, hogy nem lesz egyszerű dolgom. Gondolom azért nyitottak volnának a kicsik, mert egyrészt nagyon kicsik még, másrészt meg nem is kaptak túl sok szeretetet az apjuktól, de ez már egy màsik történet :(.
2014. jan. 6. 00:53
 9/23 A kérdező kommentje:
Azt én is nehezen tudom elképzelni, hogy aki családot szeretne akapìtani, az majd készen csomagolva fogja keresni :) legfeljebb az jutott nekem is eszembe, amit a 6. és 7. válaszoló írt, hogy akik elvàltak maguk is, inkább szòba jöhetnek. Én már nem hiszem, hogy szeretnék gyereket... Ha szerelmes lennék az apukájába, biztosan tudnék egy (vagy több) "idegen" gyereket is pont úgy szeretni, mint a sajátjaimat, de több terhesség és dackorszak nem biztos, hogy hiányzik :).
2014. jan. 6. 01:03
 10/23 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is elvált gyerekes apáknál van esélyed,hisz ha férfinek nincs és szeretne azért sajátról lemondani más gyerekéért nem fog előbb utóbb az feladja, 5-6 gyereket meg anyagilag sem olcsó nem csak a dackorszak azért is.


31 év szerintem nem rossz év ehhez, hisz azért már annyira mégsem vagy fiatal, hogy 25éves korosztály érdekeljen aki most készül családot alapítani de egy 40 -es elvált férfi sem öreg hozzád.

2014. jan. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!