Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell megbélyegezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megbélyegezni azokat a lányokat akik szimplán nagyon kívánják a szexet stb r**i, k**va jelzőkkel?

Figyelt kérdés

Sosem értettem ennek mi értelme van szimplán dúlnak benne a hormonok és ki szeretné elégíteni a vágyát, ez ugyanúgy a pasikra is igaz, akkor ők hímr**ancok,hímk**vák? mert ezket nem nagyon hallani... Szerintem teljesen mindenkinek a saját dolga hányszor fekszik le kivel, aki meg lefeküdne velük hol érdekli hány pasival volt stb? legalább tapasztalt és tudja a dolgát. Ti hogy álltok ehhez?

Fiúk/Lányok 20/F



2019. jún. 25. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek! 20/l
2019. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem a k**va meg ilyesmi az aki pénzért csinálja. Nem az aki szimplán nagyon kívánja.
2019. jún. 25. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alaptétel nyilván az, hogy a férfi a hódító, a lány a fogadó fél. Magyarul biológiai szempontból a férfinek "dicsőség" ha minél több nőt hódít meg, meg evolúciós clja is az, hogy "szórja a magvait". A lány pedig ennek az inverze, neki ki kell választani a megfelelő férfit, a közös gyereküket nevelni, stb.

Mára persze ez teljesen átalakult, hálistennek már vagyunk olyan kulturális fokon, hogy ne kelljen visszavezetni ezeket a szálakat. A lány is kiélheti megát ha akarja, épp úgy, mint a férfi. Nem hiszem, hogy ez elítélendő.

2019. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A másik pedig az hogy " fiúnak kell kezdeményezni" azért ez a pasiknak pld nekem nem egyszerű dolog, nincs sok tapaszlatom csábítás stb. Ha már egyenjogúság van szerintem nyugodtan néha azért lányok is kezdeményezhetnek, de nyilván ha nem full ismeretlen és tudok akkor kezdeményezek én is.
2019. jún. 25. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha diszkréten teszi ezt, nem tudatja mindenkivel akkor nem probléma.
2019. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyetértek #5-sel.

volt olyan barátnőm, aki baromi fehérmájú volt, de mégis "tudott viselkedni"

2019. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Férfiakra valóban nem aggatnak ilyen jelzőket, pedig a mi nemünk is megérdemelné. Sok f***kalap férfi van.

Mondjuk én nem akadok ki az ilyen megnevezéseket mint a k**va vagy r**anc, mert ha egyszer valaki az, akkor szólítsuk is úgy. Az én szememben ha egy nő mindenkivel összefekszik, az csak egy r**anc, vagy ha úgy tetszik, k**va (nem szakmaszerűen űzi, de azon kívül, hogy nem keres vele, ugyanazt csinálja).

Ha nagyon kívánják a szexet, dughatnának az állandó barátjukkal is egész nap, máris nem lennének leri***cozva.

Ha van jó ötleted arra, hogyan kéne hívni a p**fej férfiakat, azt támogatom, de a ribit én akkor is ribinek hívom.

Persze mindenkinek a saját dolga, hogy r**anckodik-e, de ha úgy viselkedik, akkor fogadja el, hogy mások számára ez visszataszító lehet. Ahogy neki megvan a joga a r**anckodáshoz, a többi embernek pont úgy megvan a joga a szabad véleményalkotáshoz.

20/F

2019. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az itt a probléma, hogy sok emberrel szexel valaki, hanem hogy ezt sokszor úgy csinálja, hogy közben van egy párja.
2019. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen de én most pld szingli csajokra értettem. Eléggé elítélem azokat akik kapcsolatban csalják meg egymást, mivel engem is megcsaltak már és tudom milyen érzés.
2019. jún. 27. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!