Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen főnök az aki lehülyézi...

Milyen főnök az aki lehülyézi az alkalmazotjait, meg olyan jelzőkkel illeti, hogy semmit nem érnek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz.
2018. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem ér semmit. Valahogy rúgassátok ki.
2018. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz. De nem is lenne tovább a főnököm, felmondanék :D lehet valaki elviseli, ha úgy bánnak vele mint más a kutyájával SE.. de én nem ilyen vagyok, velem ne köcsögöljön senki. Hiába nagyobb a fizetése, magasabb beosztottságban van, ő is csak egy ember és így nem lehet bánni a másikkal, nem tehet ilyet :)
2018. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sz4r. Én nem dolgoznék egy ilyennek.
2018. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Őszinte
2018. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A munkatársaim háta mögött csinálja ezt, én bent vagyok az irodában.
2018. okt. 31. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerinted ebből a többiek érzékelnek valamit?
2018. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem az ilyen főnök megfáradt, kimerült és nem a másik szemében csinálja, mert a dühét adná ki, nem a másikkal akar össeveszni. Azt mosolygom, hogy átalakítottad a kérdésedet és már ki se töltötted a kérdés leírását, hogy ne hasonlítson az előző kérdéseidre és ne legyen törölve a többihez hasonlóan - azt, hogy a Gyakori elkezdte törölgetni a kérdéseidet, nem jelnek fogod fel, hogy talán az ilyen kitöréseidet nem a Gyakorin kéne megélned, hanem ugyanúgy folytatod. Ilyen főnököt senkinek se kívánok, mint a Tied volt, hogy évek múltán is ilyen szenvedélyesen panaszkodsz róla. :D
2018. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:D :D :D

utolsó, te nem tudom miről beszélsz! :D

2018. okt. 31. 13:21
 10/11 anonim ***** válasza:

"Őszinte"


Őszinte a lószaft...

Egyrészt a hátuk mögött mondja,de ha szerinte tényleg semmire nem jók,miért alkalmazza őket?

Ha szerinte nem ővele van a baj,akkor bátran kirúgná mindet,hiszen biztos,hogy talál megfelelő munkaerőt,akit meg is tud tartani.

2018. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!