Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogyha valami kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyha valami kevésbé elfogadott szexuális vagyatok lenne elmondanátok a párotoknak ( tegyük fel tudjatok, hogy elutasító lesz) vagy fizetőshöz mennétek?

Figyelt kérdés
Ha valami mondjuk bdsm fetisetek lenne ti elmernétek mondani? Volt már akivel ilyen miatt szakítottak vagy emiatt romlott meg a kapcsolatuk ? Egy ilyen helyzetben megéri párszor fizetni azért, hogy kiélhesd magad? 18L

2019. jún. 25. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Körmönfont lennék.
2019. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nem egy fennálló problémám, csak elgondolkoztam milyen lenne
2019. jún. 25. 21:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Megéri.
2019. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

En elmondtam , hogx izgat vonz a bdsm, siman mindent megtudunk beszelni.

Őt nem. Elfogadtam.

Van mikor előhozza a témát, ha szeretnék róla beszélni szívesen meghallgat, de mondtam neki mivel őt nem vonzza , nem dominans alkat , így számomra nem izgató vele róla beszélni.

2019. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mivel ez csak az én vágyam lenne így nem mondanám el inkabb mással élném meg!

f

2019. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam ez van, de tudom hogy ő ebbe nem menne bele.

N

2019. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen őszinte kapcsolat lehet az ahol nem mernek egymás vágyairól beszélni.. ahol képtelenek felfedni a valódi önmagukat, ahol palástolják az őszinte fantáziákat.. csak mert >céljuk a másiknak való megfelelés< illetve félelmük, hogy a másik képtelen elfogadni őket.

Komoly probléma. Nem is értem ilyen helyzetben miért is vannak kapcsolatban egyes emberek.


ui, sosem volt ilyesfajta gondom, bár amióta ráeszméltem, hogy az "átlag" ember mennyire elutasító a nem konvencionális vágyakat illetően, éppen ezért már csak a bdsm szubkultúrát ismerők közt keresek partnert.

2019. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

* illetően, azt követően változtattam a társkereséséi szokásaimon, éppen*


ez az előbb kimaradt:D


+1, egyébként hihetetlen, hogy mennyire a félelméből táplálkozik az ember.. :) volna mit tanulni. kár, hogy az iskola önismeretet nem tanít....

2019. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van egy olyan vágyam,vagy fétusem amit csak egy lánynak mondanék el. Kérdés,hogy arra fogadóképes lenne-e??
2019. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is a bdsm a gyengém, sub szerepben. A páromnak nyíltan elmondtam, neki nem okoz akkora örömöt, mint nekem, de próbálkozik, nyitott. Az egyik vágyam egy idősebb dommal való kaland, amire a párom "engedélyt adott", amennyiben szexmentes, és én pont így akarom. Természetesen félt, de mindent nyíltan, őszintén meg tudunk beszélni, így soha nem okozott gondot ez sem.

22N

2019. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!