Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti elmondanátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elmondanátok a barátotoknak, ha most azért nem lesz szex, mert valamilyen kezelés alatt vagytok? :D

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha valami fertőzésetek van éppen, és a kezelést arra értem, hogy kúpot kell használnotok. Ha jól tudom ilyenkor nem ajánlott szexelni.

Hazudni viszont nem akarok a barátomnak, hogy nincs kedvem, vagy megjött és a többi... :D


2018. nov. 12. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Joga van tudni, meg minek is titkolnék előtte ilyesmit? Ennek semmi értelme
2018. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mondanád el? Az egészséged fontosabb, mint a kefélés.

Ha ennyi eszed nincs, hát akkor kúrasd magad halálra

2018. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh de fiatal vagy te még...
2018. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Mondjuk már nem barátom van, hanem férjem, de akkor is elmondtam ilyeneket, amikor még csak jártunk, volt ilyenre példa egyszer. Nem értem, ez miért olyan nagy cucc?
2018. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
hát ha akarsz bármi jövőt felépíteni ezzel a sráccal, akkor meg kell tanulnod őszintének lenni vele
2018. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De most ehhez minek kell röhögős jeleket írni, kérdező? Hány éves vagy? Gyanítom, hogy iszonyatosan éretlen vagy a szexhez, de még a párkapcsolathoz is. Nekem alapvető, hogy megosztom a párommal, ha van valami egészségügyi problémám, amennyiben ez nőgyógyászati jellegű, akkor pedig főleg elmondom neki, hiszen egy fertőzés akár őt is érintheti, még ha nincsenek is tünetei. Semmi nevetséges nincs abban, ha egy egészségügyi probléma miatt nem lehetünk együtt, megbeszélnénk, elfogadná, segítene mindenben, hogy mielőbb kijöjjek a betegségből. Aki ilyen alapvető dolgokat nem tud megbeszélni a párjával, hogy van egy fertőzése vagy ilyesmi, az mégis milyen alapon engedi be őt a saját nemi szervébe? :)
2018. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm! Igazatok van, ebbe tényleg nincs semmi titkolnivaló :)
2018. nov. 12. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elmondanám.


Ráadásul ha szexuális úton terjedő fertőzés, akkor fontos lenne, hogy ő is kapja a kezelést - még akkor is, ha tünetmentes, - mert ha nem, akkor hiába gyógyulsz ki belőle a kezelés hatására, újra vissza fogod kapni tőle.


(Ezért hívják ping-pong fertőzésnek.)

2018. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!