Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindenkinek van hasonmása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenkinek van hasonmása elvileg, akkor vajon mekkora az esélye annak hogy találjak egy olyan lányt aki pont úgy néz ki mint a fiatal Britney Spears?

Figyelt kérdés

[link]

A minap láttam egy régi klippjét, és elgondolkodtam.. szerintem nagyon szép volt akkoriban (ma már nem tartom annak egyáltalán), és jó lenne találkozni egy olyan lánnyal aki pontosan úgy néz ki mint a fenti képen szereplő Britney. Van erre lehetőség szerintetek?


2018. jan. 2. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sietsz és keresel annyit, mind Dzsudzsi, még lecsaphatod a kezéről Zimány Linduskát!
2018. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De most nem ez volt a kérdés, azon kívül hol hasonlít a fenti képre az a torzszülött Zimány? Gusztustalan az a nő..
2018. jan. 2. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1 a 2 milliardhoz. Es ez nincs leszukitve korosztaly szerint. Az alapjan 1 az 10 milliohoz kb.
2018. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hehe... nekem régen sokat mondták, mikor Britney menő volt, hogy hasonlítok rá. A poén az, hogy a legjobb barátnőmnek is mondták. (Eléggé hasonlítottunk.) Aztán ő megmenősödött, én nyomi maradtam, és az egyik haverunk mondta, hogy olyanok vagyunk ketten, mint egy Britney before/after.

Nekem még megvan az eredeti Britney orrom. 😅

(Ne írj.)

2018. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!