Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szexelnek olyanok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexelnek olyanok akik nem tudják átélni a szexualitás élvezetét? Nem kiábrándító hogy úgy kellene élvezni a másik testét hogy a másiknak láthatóan semmi élvezet nincs benne?

Figyelt kérdés
Nemtől függetlenül vannak ilyenek. Akiken látszódik hogy csak gyötrődnek az aktus alatt, és gondolatban egész máshol járnak vagy már az elején a végét várják.

2019. jún. 26. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

1 proba cseresznye hatha megis össze jön

2 fél hogy ha nem dug lelepnek megcsaljak

3 attól hogy nem élvezi a szervezetnek szüksége van rá mert ilyenkor rengeteg hormon szabadul fel ami jótékony hatással van a testre lélekre akkor is ha nem igazan volt Jó

2019. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem élvezem, utálom az egészet, de tudom hogy a páromnak igénye van rá.
2019. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom az ilyen emberek a párjuk miatt teszik. Amit én sem értek nagyon. Ha nem élvezném a szexet, akkor muszájból nem feküdnék le a pasimmal, csak h neki jó legyen. Lehet h ez önzőség, de biztos lelombozó lehet ha látja a férfi h bármit csinál a nő nem élvezi vele a szexet.


L

2019. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyen egy átlagos házasság illetve egy kapcsolat az első 1év után :D üdv :D
2019. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!