Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban bunkóság, ha ismerkedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban bunkóság, ha ismerkedésnél felvállalnám, hogy én am. Anál szexre vágyok? Akár csak is arra.30f

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Ismerkedésnél igen. Az agyban nem.
2019. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
*Ágyban , na :)
2019. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Ismerkedesnel ne vallald fel. :))) Inkabb az agyban deruljon ki.
2019. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az miért jobb? Nem lenne komolyabb sértődés belőle ott, mint tisztán megmondani, hogy erre vágyok?
2019. márc. 4. 13:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság, de ha enélkül nem tudna kielégítő lenni számodra a szexuális életünk, akkor meg kéne válnunk egymástól, mert én viszont rosszul vagyok ettől a gondolattól. Nem értem, hogy miért írják, hogy inkább az ágyban derüljön ki. Az szerintem sokkalrosszabb. Mert ott már jó eséllyel vannak érzések is, vagy ha nem is, de valamennyire már beleélte magát a másik fél, aztán ha neki ez nem fér bele (és szerintem ez nem úgy működik, hogyha szereted, benne leszel, mert én senkinek nem engedném meg, akármennyire is erős érzések fűznek hozzá), akkor sokkal fájóbb lesz a búcsú. Vagy a kérdezőnek lesz rossz, mert esetleg ő kezd el érezni, és akkor meg rossz benne maradni egy olyan kapcsolatban, ahol nem teljesíthető egy nagyon domináns vágy.

Úgyhogy szerintem nem bunkóság, aki ezt annak veszi, azt nem nagyon értem.

2019. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel, csak épp nem rég volt, hogy megismertem egy tök szimpi csajt, és azért éreztem, hogy lassacskán több is lehetne, elmondtam ezt neki, és azóta érzem, illetve éreztem, hogy lepattint. Már nem úgy írt... szóval nem tudom mi a helyes.
2019. márc. 4. 13:52
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Figyelj, és mi lenne ha nem az ismerkedés ELEJÉN mondanád el, hanem mondjuk ,mikor szóba jön élesben a szex?

magamból kiindulva, ha mondjuk még csak a beszélgetési fázisban bedobná valaki ezt a dolgot, tuti kiakadnék, hogy ezt így , most, rögtön tudjam. De később , ha amúgy müködik a kémia....lehet adnék esélyt.

2019. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyet jobb előre tisztázni, kevés olyan csaj van, aki szintén csak anális szexre vágyik. Inkább derüljön ki az elején, ne az ágyban, amikor már alakulnak az érzelmek is.
2019. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7-es: így volt annál a csajnál, akit mondtam :) Már azért eléggé egymásra voltunk hangolódva, aztán ezt elmondtam, láttam, hogy meglepődött, meg mondtam, hogy kizárt, aztán utána kezdett lerázni.
2019. márc. 4. 14:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Na akkor jól csináltad, csak a csaj nem anál fan. Jöhet a kövi.
2019. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!