Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez és mit tegyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez és mit tegyek, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

Sosem volt még orgazmusom sem maszturbálás közben, sem a barátommal. Olyan viszont mindegyik esetben előfordult párszor, hogy kezdett nagyon jó érzés lenni csiklóizgatás közben, remegtek a lábaim, gyorsan vettem a levegőt stb., de a katarzis elmaradt, és utána meg már nem is volt kellemes az izgatás. Mi lehet ennek az oka? Miért nem tudok eljutni az orgazmusig? Miért szakad meg a jó érzés? (Vibrátort is próbáltam, azzal is csak addig az érzésig jutottam). Kérlek segítsetek, nagyon szeretném átélni.

(Privátra nem válaszolok).

Köszönöm!

22/L



2019. jún. 26. 13:32
1 2
 11/18 Bence_ ***** válasza:

Pont ezért kérdeztem.

Miért alakult ez ki benned?

Milyen feltételekkel lehet szexelni?

2019. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Bence_: A neveltetésemből fakad. Vallásos-hívő családban nőttem fel, és úgy neveltek, hogy házasságon kívül bűn a szex.
2019. jún. 26. 20:47
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, engem is úgy neveltek.
2019. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Bence_ ***** válasza:

Akkor itt a kulcs.

Ameddig a szüleinek akarsz megfelelni addig ez lesz.

Szeresd meg magad és hidd el megérdemled, hogy legyen orgazmusod.

Az egy külön történet, hogy ha majd úgy döntesz te csak majd a házas társaddal élsz nemi életet. Saját magad a tested megismerni nagyon fontos.

Pál Ferit ismered?

2019. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Bence_: Nem is az a helyzet, hogy a szüleimnek akarok megfelelni, hanem, hogy egy konfliktus van bennem azzal kapcsolatban, hogy vajon tényleg úgy kéne-e élnem, ahogy neveltek, mert az a helyes, és nem azért, mert ők ezt mondják.

Hát, az már késő, szexeltem már, és nem házasságban. ://

Magamat sehogy se tudom elfogadni, pedig próbálkozok. A barátom mindig mondja, hogy mennyire tetszem neki stb, de saját magamnak nem tetszem.

2019. jún. 27. 13:04
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem pesz boldog életed ahogy a szüleid mondják. Csak akkor leszel boldog ha saját életedet éled. Tudom milyen konfliktust érzel magadban bennem is elültettek a szüleim hasonlo dolgokat miközben felneveltek ezeket nagyon nehéz leküzdeni talán nem is mindenki tudja. Nem szabad foglalkozni vele más mit mond azt kell csinálni amitől boldog vagy. Szerintem csak a szabad emberek tudnak boldogok lenni. Mig megmondják mit gondolj mit csinálj addig neked nem lesz jo.
2019. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonymousreview60 ***** válasza:

"A neveltetésemből fakad. Vallásos-hívő ..." Na, itt van a kutya temetkezési helye. 3 lehetőséget látok:

1. Magadban sokáig vívódva eldöntöd, hogy 1 nem igazolt eredetű (helyenként nem csak hülyeségeket tartalmazó) írásra alapozott, nem a 21. századi kérdésekre reflektáló vélelemrendszer kötelékeit ledobod, mert meggyőződsz a házassági-előtti-szex-az-bűn hülye(!)ségéről.

2. Erőlködsz, hátha lekopik ez a máz. Ezalatt 1-2 kapcsolatod gallyra megy.

3. Pszichoterapeutához mész, ahol némi pénz árán az 1. pontot felgyorsítod, és boldog szexuális életet folytatsz utána.

2019. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Bence_ ***** válasza:

Ez a megfelelési kényszer, hogy más elvárásának igyekszel megfelelni.

Akkor tudsz szeretni ha saját magad szereted, akkor tudsz elfogadni ha saját magad elfogadod.

Keress valakit aki segít neked ebben.

Hiszen csak akkor tudsz teljes életet élni ha a sajátodat eléd.

2019. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!