Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! A férfi számára az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadrozsak kérdése:

Fiúk! A férfi számára az orális sex tud akkora élvezetet nyújtani mint a vaginális sex?

Figyelt kérdés
Hogyan kell csinálni? Nyelvvel játszadozni, esetleg óvatosan szopni a makkot, vagy együtt a kettőt?, … nem tudom hogy kell, és szeretném, hogy a partnernek igazán nagy élvezetet nyújtson. Teljesen komoly a kérdés, örülnék, ha leírnátok, hogy nektek mi az / mit csinálva az ami igazán élvezetet ad az orális szexben. És hogy van-e olyan jó mint a vaginális szex, vagy sem.

2019. jún. 26. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ha finom lágy érzéki.. Akkor igen.
2019. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Gyakorlat teszi a mestert!
2019. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Lehet jó élmény de összehasonlítani em lehet mert más de a csúcsra el tud juttatni. Az meg hogy hogyan csináld mindenkinek más a jó azt ki kell tapasztalni. Volt olyan partnerem akivel az orál után úgy kész voltam hogy alig tudtam betenni neki mert mindenem remegett olyan sokáig húzta és ügyes volt..
2019. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

játékosan, magabiztosan:)

ne aggódj azon, hogy vajon tetszik-e neki vagy sem.. ha nem lesz jó érzés irányítani fog, ha élvezi akkor pedig hagyja, hogy dolgozz:)


is-is, szopni és nyalni is. közben simogathatod a combját, néha abbahagyhatod, és simogathatod magad előtte:) csak kreatívan!

2019. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, és természetesen örülök a további tanácsoknak is másoktól. Kaptam privát üzenetet is, elnézést, nem bunkóság, ha valaki vár választ, vagy reakciót egyszerűen valami oknál fogva a privát üzenetek megjelennek ugyan, hogy érkezett, de rákattintva nem nyílik meg semmi sem, csak egy üres oldal. Lehet a tartalom miatt valamit be kell állítanom, hogy láthassam azt.
2019. jún. 26. 22:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Mikor mi. Nem mindig ugyan olyan. Van hogy ez is jó meg az is, de a puncinál jobb nincs.
2019. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányként azt nem tudom, hogy éppen olyan jó-e, de a második kérdésedre válaszolva:

az én barátom azt szereti, ha a nyelvemet mozgatom össze-vissza, miközben a számban van. Továbbá ha erősen "szívom" az is nagyon beindítja. Utóbbi elég kínos/vicces tud lenni néha, amikor egy rés lesz a szám és a farka között aminek ugye hangja van, ezért inkább csak rövid ideig (5-10 mp) szoktam csinálni aztán egy minimális szünet vagy amihez éppen kedvem van csinálni.

2019. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az orális szex (sex:idegen szó) más érzés, mint a behatolásnál, szerintem azért, mert ilyenkor nem én irányítok, hanem várom az élvezetet, sose tudom, mi következik, talán kicsit olyan, mintha a női szerepet próbálnám. Van, hogy jobban élvezem, mint a puncit, máskor viszont az a jobb. Mindkettő kell. A technikáját leírtam pár napja (és régebben ugyanitt már elég sokszor): https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

#4.

Egyébként meg kérdezni kell a fiút, mint ahogyan neki is segítened kell, hogy jól viszonozhassa.

2019. jún. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#5:

Lehet be van kapcsolva a gépeden a szülői felügyelet! :D

2019. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tud,imádom ha leszopnak.
2019. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!