Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van sok pasi felháborodv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok pasi felháborodva, hogy undorodom a leszbi dolgoktól, mikor ők hatványozottan ellenségesek a meleg fiúkkal? 22/L

Figyelt kérdés
Nekem miért nem szabad kifejtenem a véleményemet hogy elítélem a leszbikusság/női biszexualitás minden formáját,közben a pasik az égtől a földig lehordják a meleg fiúkat,minden homárnak,b uzinak stb.
2019. jún. 28. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Az egybites embereket sokan nem szeretik, nem számít, hogy férfi, vagy épp nő, mint te...
2019. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert a pasiknak a lányok játéka egymással nagyon bejön, ezért az tök oké, de a pasi pasival már nem. Nyilván hülyeség. Mindkettő ugyanaz, csak pasiknál a látvány számít, és hát egy dögös lány jó, két dögös lány még jobb.
2019. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ilyet még nem hallottam. Miért lenne felháborodva? Hogy jött elő ez a téma?


28F

2019. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
azért mert beszéltél 4 pasival erről, azért ne végy mindenkit egy kalap alá
2019. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Azért mert mivel ők izgulnak a leszbikre, nekünk kötelező leszbinek lennünk.



Amúgy én is gondolkodtam már ezen a nyilvánvaló kettős mércén. Ha nőként szereted leszbikusokat,akkor tök jó csaj , nyitott,modern csaj vagy.Ha nem szereted a leszbikusokat,akkor homofób k. u .rva vagy. Ha a meleg fiúkkal szimpatizálsz,akkor erkölcstelen,szodomita k. u . rva vagy,ha utálod és nem veszed férfiszámba őket akkor tök aranyos csaj vagy...De csak arra tudok kilyukadni, hogy egyszerű jellemtelenség áll a háttérben. Megengedhetik maguknak hogy a saját szájízük szerint dirigáljanak, hát meg is teszik.

2019. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen,ez így van. A melegek és a leszbikusok is ugyanazt csináljak. De a meleg szex undorito nekik,viszont a leszbi hmm...a legjobb...sok a sötét ember...#1 Nem tudom,miert szoltal be ennek a kedves kerdeskiironak. Teljesen normalisan fogalmazta meg a problemat. Itt egyedul Te vagy egybites...
2019. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Mert leszbi csajok nem győzködik itt a hetero férfiakat, mint a meleg fiúk. Pl. Nőnek kiadva magukat vadásznak heterókra nem csak itt, egyéb oldalakon is. Legyenek boldogok egymással, de ne akarják rám erőltetni hogy én érdeklődjek utánuk, mint férfi.
2019. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Ma már nem trendi ítélkezni melegek, leszbikusok felett. Aki ezt teszi, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.

(Mondjuk azért az már egy éles határvonal, hogy 18 feletti 14 év alattival ne szexelhessen, ezt a jövőben sem szabadna lazítani.)

2019. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek a kerdezovel, aterzem....

Viszont a meleg fiukkal nincs bajom

2019. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De leszbikák igen sokat panaszkodnak, hogy itt is a pasik leszbikának adva ki magukat kuncsorognak meztelen képekért(mintha a goolge 1 kattintással nem dobna ki 10ezer meztelen képet).
2019. jún. 28. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!