Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így vajon biszexuálisnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így vajon biszexuálisnak számítok?

Figyelt kérdés

Ha nem vonzódom a férfiakhoz szexuálisan, a nőkhöz viszont nagyon is... De a férfiaktól való szextől sem undorodnék, ha nagyon tiszta, igényes lenne a partnerem. Bár önszántamból akkor sem szexelnék vele, de akkor valamilyen ellenszolgáltatás fejében szerintem benne lennék.

Pl. ha egy ilyen biszex, meleg férfi aki mondjuk gaudag is, s amerikában elvenne, abban simán benne lennék a zöldkártyáért cserébe...

Meg ha addig eltartana amíg a férje vagyok :D (aztán amint jogilag az lehetséges, s nem zavarna semmilyen vizeket elválnánk, persze nem át verném, hanem ezt előre így beszélnénk meg.)


Szóval a lényeg, hogy nem izgatnak a férfiak, a semmiért nem szexelnék velük, de egyáltalán nem is undorítanak, úgyhogy egyes esetekben kapható lennék dolgokra.


A másik, ami viszont kifejezetten izgat, hogy egy pasival együtt, ketten dugunk egy nőt. De szerintem itt is inkább a lány reakciói izgaznának...


Szerintetek így már biszexnek szamítok, vagy heterónak még?


(Tudom, hogy kicsit vicces kérdés, de azért nem trollkodni... Köszi! :D)



2017. nov. 18. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy a lényeg hajlasz a biszexre
2017. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
xD cserébe,de akkor már meg is válaszoltad
2017. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szóval enyhén kellemetlen dolognak élném meg, ha egy pasi dugna, de hát most na... Sok kellemetlen dolog van az életben, ezt még simán kibirnám.

Kb. egy szintre raknám, azzal hogy takaeítani kell amikor nem akarok.

2017. nov. 18. 13:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy szerintem, aki csak kivancsi. De amig a szexet nem elvezed ferfival csak egyfajta kivancsisaggal keveredett feladatnak erzed, az nem jelenti hogy vonzodsz a ferfiakhoz.
2017. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kérdésem több részéből is kikövetkeztethető, hogy férfi vagyok!
2017. nov. 18. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha szexuális viszonyt folytatnál egy férfival,férfiként,akkor nem vagy heteró,egyértelműen.

Akkor sem,ha csak egy kicsit szopnád le,meg akkor sem,ha csak rövid ideig tartanád oda a szőrös seggedet.

2017. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem biszex vagy hanem prostiuált.
2017. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Pénzért lennél homokany?
2017. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyened úgy se lesz! De a jóisten szomoritsa meg az ingyenélő pofadat, és amúgy b**i vagy, kar tagadni D xd
2017. nov. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tök ratyi vagy!
2017. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!