Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A viszonylag nagy korkülönbség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viszonylag nagy korkülönbség (például 20 év) mennyire gátolhatja egy 20-onéves fiú és egy negyvenes férfi ismerkedését? 44/F Szolnok

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
20 év már nagyon sok lesz.
2016. szept. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Rövid távon nem jelent gondot.
2016. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semennyire, főleg hgoy sok fiatal szereti az ilyen korú pasikat. Kapcsolatban már neccesebb, de ezt nektek kell kitapasztalnotok.
2016. szept. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Az ekkora korkülönbség nem szerencsés, bár vannak ellenpéldák is: a nagybátyám és felesége között is 20 év a korkülönbség, és mégis lassan 20 éve élnek együtt. Jó, tény, hogy ők heterók, így sokkal több "külső" körülmény is összetartja őket (közös gyerek, közös lakáshitel stb.).
2016. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak működő kapcsolatok is ekkora korkülönbséggel csak folyamatosan dolgozni kell a kapcsolaton.
2016. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
20 éves fiu vagyok a barátom 41 éves nagyon jó vele
2016. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

50 vagyok és sokkal jobban meg tudom magam értetni a huszonévesekkel, mint a saját korom béliekkel. Barátaim is mind huszonévesek, a szexpartnereim is huszasok voltak. Ők is elfogadnak engem barátnak és jól szoktuk érezni magunkat bulikban is. Talán ezért mert nem úgy gondolkodom mint egy 50 éves.

Akikkel eddig szexeltem senki nem panaszkodott :)

2016. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!