Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hölgyek! Mondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Mondanátok nemet egy férfinek a további ismerkedésre, randizásra amiatt, mert elmondja nektek, hogy viszonylag sok nővel volt együtt?

Figyelt kérdés
Olyan jellegű ismerkedésre gondolok, ahol nem a szex a végcél, hanem komolyabb kapcsolat kialakítása céljából beszélgetnek, randiznak a felek. Szerintetek elzárkóznátok ilyesmi miatt a randipartnertől vagy esetleg volt már veletek ilyesmi? Hogy reagálnátok vagy reagáltatok?

2019. jún. 16. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Csak azt várom a partneremtől, amit saját magamtól.
2019. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
nem mondanék nemet, én is több férfival voltam, az a lényeg, hogy most velem akar lenni és mellettem ne csajozzon
2019. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem, ilyenért nem utasítanám vissza.
2019. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért az se mindegy, hogy az első 5 percben nyögöd ezt be, vagy már egy komolyabb ismeretség alatt.
2019. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, és inkább összejönnék a Gyakoriról egy 32 éves, elmebeteg, szűz, nyomival! Tedd ezt te is!
2019. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem igen, mert ha ilyen étvágya van, velem nem fog jóllakni.
2019. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
legalabb tapasztalt, nem kell xarakodni
2019. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, személyiségtől függ. Viszont kissé undibbnak találnám, mint egyébként. Nem tudom miért amúgy. Jobban teszed, ha nem reklámozod, és nem ezzel akarsz felvágni.
2019. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem.

1. Tapasztalt. Nyilván a több szex nem feltétlenül jelenti hogy jobb az ágyban, de a tapasztalt partner nagyobb eséllyel jó partner.

2. Kiélte magát. A tapasztalat másik előnye, hogy sokmindent kipróbált, ebből kifolyólag tudja hogy mit akar. Tudja hogy engem akar.

3. Étvágy. Ha szeret szexelni, rosszban már nem leszünk.

4. Nyitottság. Lehet (egyáltalán nem biztos) hogy nyitottabb a szexben. Ha mondjuk akarok egy csajszit magunk mellé, valószínű könnyebben belemegy egy nyitott szemléletű emberként.

2022. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!