Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha lábfétisem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lábfétisem van, jobb ha magamra zárom az ajtót, és nem keresek párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Igen, bár ez neked lesz a legjobb..

Hidd el, tapasztalat.

2019. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
igen, de nem kell bezárni, úgy se menne be oda senki
2019. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Szia !

Hidd el nő neműből is van láb fétises.

Ne add fel!

Nehogy azt hidd hogy csak neked van ilyen fétised, beszéltem nemrégiben egy lánnyal, neki is pl az volt.

Csak amikor ismerkedsz ne ez legyen az elsődleges amit elmondasz a partnernek.

Ha valaki igazán szeret, elfog úgy fogadni téged ahogy vagy!

Remélem sikerrel jársz, és megtalálod életed párját, és elfogadja hogy szamodra egy láb is izgató tud lenni! :)

18/L

2019. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Annyira hülye hozzáállása van néhányótoknak, már ne is haragudjatok.

Ha van egy egészséges párkapcsolatod, akkor nem hiszem el, hogy ne engedné meg a barátnôtök, hogy a lábaival is foglalkozzatok. Nekem is volt lábfétises fiúm, simán a szexualitás része volt, hogy a lábaimmal is foglalkozott és én is élveztem. A barátnôim közül is többeknek van ilyen tapasztalata, mindenki el tudja fogadni, sôt mondhatom, hogy mêg szeretik is. De az, hogy csak errôl tudsz beszélni, meg ide írogatod ki a buta kérdéseket, nem fog segíteni. Ismerkedj, randizz és szép lassan térjél rá erre a témára, amikor már vagytok olyan viszonyban.

Ui: Remélem nem bántottalak meg a válasszal, mert nem ez volt a célom.

2019. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm szépen a választ! Nagyon kedves vagy és aranyos. :) Örülök,hogy vannak még elfogadó emberek. Ment a zöldkéz.
2019. jún. 29. 12:12
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Igazad van,tudom hülye hozzáállás. De köszönöm szépen a segítséget. Neked is ment a zöldkéz. 😊
2019. jún. 29. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy nosmális kapcsolatban ez nem hiszem hogy gond, oké ha a csajnak pl nagyon nem jönnek be az ilyen dolgok akkor kulturálton kettéválnak útjaitok de pl nőből is van lábfétises, egyes dolgoknál meg nem is kell annyira a fétis, ha tetszik neki a dolog és örül hogy neked ezzel örömet okozhat akkor simán mehet.
2019. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nemhiszem hogy ez miatt nem, de 21 évesen nem volt még barátnőm, szerintem lúzer vagyok, de ennyi, pl a héten is próbálkoztam, kicsit dagadt vagyok egyébként, meg lehet csúnyácska is, na aztán próbálkoztam óvatosan, aztán mindig csak elutasitanak, szóval ez nem ezen fog múlni, pedig már nincsenek is nagy igényeim... Na m1 csak valaki egyszer szerethetne már, mert felfordulok :)
2019. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szó sincs róla. Nem tudom, miért gondolod, hogy ez akadály lenne a párkapcsolatokban. Ha megvan a szerelem, és jól tálalod, akkor meg tudod szerettetni bárkivel. Lehet, hogy az elején furcsállja a lány, de ha finoman vezeted fel és odafigyelsz rá, azon fogod kapni, hogy elcsöndesedik és behunyt szemmel élvezi :)
2019. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!