Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti verettétek már ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti verettétek már ki prostival? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 22:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem mindegy, hogy fosol pár napig egy szaros pelenkától, vagy elrohad a májad a hepatitistől.


...de nem is ez a gond, HPV gumival is terjed és a lakosság nagyrésze lefertőzött. Azért a prostik bizony könyvtárat gyűjthetnek a különféle HPV törzsekből. Ami férfiaknál talán nem okoz akkora gondot, de ha továbbadod majd annak a nőnek akit szeretsz...


Ja de bocs :D 40-es qrvák és Szulák Andreán maszturbáltató kripliknek ilyen ügy sem lesz :D

2019. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11-es jó, akkor rettegj. Ilyen alapon még anno a sulis táborban a másik lány/fiú "fertőzéseitől" is félhettél volna.
2019. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%
"Lakosság nagyrésze lefertőzött HPV-vel". Persze, azért számít Magyarország az egyik legegészségesebb országnak szexuálisan terjedő betegségek kategóriájában, miközben pl. Oroszországban már sokkal keményebb az adat...
2019. jún. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

Pontozzatok le csak nyugodtan lúzer qrvapecérek.


Egy szóval se mondtam, hogy egy Instantos csajtól gumi nélkük nem lehet elkapni bármit is. Sőt a qrvákat se ítélem el, mindenkinek magánügye hová dugja a farkát.

...de azért na, aki naponta 5-10 vendéget fogad, és gumi nélkül szop... már pedig ez alap... az azért kicsit nagyobb eséllyek gyűjt be nemi kehéket.


Múltkor egy "lány" mesélte, hogy fogat se mosnak vendégek között biztonsági okokból, hogy sértsék fel az ínyt. Csak Listerine-el öblögeti ki a manduláira tapadt román kamionos ondót... na meg a maffiózó cigány spricctejfelét is azzal gurítja le, mielőtt a kis vézna szűzpéniszeteket a szájába veszi.


Nézegessetek qrvás képeket. Legtöbbnek olyan szájzárja van, hogy azon csak nevetni lehet. Egyértelműen rohad a fogsoruk, a fogmosás hiányától illetve a dizájner drogoktól. Ez már csak ilyen. Böngészgessetek csak, simán látszik a szájzár :D

2019. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Miért pont Szulák Andreáról?

A mostani állapotában,vagy még amikor az Activity-t vezette?:D

2019. jún. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

Utolso: nagyon nagy baromsagokat beszelsz. azert mert minden nap nem mos fogat, meg nem

rohad ki. regen rossz lenne ha ilyen gyenge lenne sz emberi szervezet.

a masik, meg roman kamionos ondorol beszelsz.. nem

csak utszeli fogatlan roma prostik vannak, ember.

pont hogy a prostik rendszeresen harnak szuresekre. ok jobban felnek tole, mint a kuncsaftok, sot a zsaruktol is.

Egyebkent gazdagok es vilagsztarok is k*vaznak, ennek a ,,szakmanak'' is vannak szintjei. az utszeli roma nok dugnak barkivel - foleg drogerr meg a stricinek. de pl. a legtobb rosszlanyos is leirja, hogy legyel apolt es az aktus elott le kell furodni nala. Fobias vagy, ennyi.

2019. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Most elképzeltem,ahogy az 1-es válaszoló a 40-es prostival Activity-t játszik.


Feladvány 50 ezerért és mutogatni kell:DDDDDDD

2019. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

14-es erről egy jelenet jut eszembe a Shameless-ből,amikor az útszéli prosti bemegy az alibie(kocsma),és ott a pultos lány már előkészítve adja neki a vodkát öblögetésre:D


A mellette ülő fószer kérdezi tőle,hogy miért vodkával öblöget?

Erre a nő "Ha neked is olyan f-sz lett volna a szádban,mint nekem az előbb,te is ezt tennéd":D

2019. jún. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kicsik vagytok még... nem vágjátok, Szulák az Űrgammák főcímdalát nyekeregte annak idején.... még én is néztem, a Xénia láz elöntött :'D


Ma már nagyon gáz magyar scifi sorozat volt.


[link]


[link]


Aki még nem múlt el 30 éves vén f..sz mint én, az nem értheti :d

2019. jún. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem aki fél a fertőzésektől,az nem tudna lefeküdni egy prostival,mert benne van a tudat,és már eleve nem tudja elengedni magát szex közben.


Na meg tudod,hogy a másiknak az csak egy munka,és alig várja,hogy vége legyen,úgy nem valami élvezetes.

2019. jún. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!