Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha engem izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha engem izgat ez a dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A rövidnadrágjaimnál 1-2-nel van olyan amiben nincyen gumi. Ha épp mosva vannak vagy száradnak, akkor szoktam felvenni ami konkrétan leeesik rólam, viszont ha áll a farkam, (ami nem kicsi) akkor megtartja a nadrágot. És ez engem izgat, hogy álló farokkal kimegyek a konyhába aztán pl anyum ott van, és láttam már, hogy odapillantott párszor...


Értelmes válaszokat kérnék, köszönöm.


18/F



2019. jún. 30. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális
2019. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Szia,szerintem tök normális,és az is az lesz ha egyszer ìgy mész ki a konyhába és anyud hajol a sütőhöz pont akkor esik le a gatyád,közben persze kiderül hogy anyudon sincs bugyi,na aķkor aztán...csak arra figyelj ha van egy szorgalmas mamid,nem ám begumizza őket,mert akkor vége a mókának!
2019. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!