Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez milyen hajlam, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen hajlam, ha az egyáltalán?

Figyelt kérdés
Hetero nő vagyok, de vonz, hogy szexeljek egy férfival, aki nőnek van öltözve.
2019. jún. 30. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Beteges
2019. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Keress egy olyan pasit, akire rámennek a ruháid! :)
2019. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom mi ez, de ha csini , és kedves csaj vagy, velem megteheted ;-)

Hetero férfi

2019. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes van sok CD (Cros Dresszer) pasi szóval fogsz rá találni alanyt.


Lehet hogy titkon érdekel a Domina-Szolga felállás azért mennyire megalázó egy pasinak női ruhában lenni.

Sok CD pasi pont hogy ezt kedveli h ribit csinálnak belőle és bárhogy lehet használni őket a Te örömödre

2019. júl. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább fétis, mint hajlam. Cross dresser-rel ismerkedj össze és meg van oldva. Kicsit engem is vonzanak, lehet, hogy csak elméletben, de van valami izgató a dologban. Nem hiszem, hogy kipróbálnam a való életben, de gondolati szinten megmaradhat. Az meg hogy valaki betegesnek gondolja őket, hát őszintén kit érdekel? Mi számít “normálisnak”? Mindenkinek van valami fassssága.
2019. júl. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!