Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van bennem meleg hajlam ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bennem meleg hajlam ha jól megtermett ( nem dagadt) 29 éves férfiként én azt tudom mondani 2 fiatalka egy 17 és egy 20 éves fiúra, hogy aranyosak együtt? Csak kíváncsi vagyok, semmi önmarcangolkás nincs bennem.29F

Figyelt kérdés

megismertem egy ilyen párt és az volt az első gondolatom, hioghy ezek de aranyosak. Ezt megosztottam a legjobb barátommal, aki történetesen lány ( még oviból, igen olyan régóta a barátom és valszeg már az is marad örökre) és szerinte bennem is van hajlam. Ő biszexuális. Viszopnt én heteroszexuális életet élek, elég sok barátnőm volt és szeretek alkalmizni is. Sosem fordult meg a fejemben hogy most én falloszt akarok a számbatenni.


csak az a 2 fiú, főleg az egyik olyan kisfiús/lányos vagy nem is tudom milyen volt. nem éreztem őket úgy férfinek igazából, bár lehet én vagyok a mérce és azért . 177 cm / 97.5 kg 14% TZS


2019. jan. 28. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Be kell látnod,homár vagy.
2019. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Attól hogy szimpatikusnak találtad, még nem vagy meleg.
2019. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy lennél meleg?! Egyszerűen látod őket együtt és jó rájuk nézni.

Most ha egy fiút és egy lányt látsz együtt, és úgy találod, hogy milyen aranyosak együtt, az nem jelenti azt, hogy te szeretnél azzal a lánnyal lenni. Nem?

Hát ha az a lány történetesen fiú, akkor ugyanez a helyzet.

38/F

2019. jan. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Endura ***** válasza:
Én melegként ugyanígy tudok vélemény mondani hetero pártokról.Nagyon szeretem,ha vki szép,nemtől függetlenül.Ettől még nem leszek hetero.Te sem meleg,csak egy pozitív,elfogadó fiú.Nem lenne baj a világgal,ha mindenki ilyen lenne.
2021. ápr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!