Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jön be nektek, ha egy fiú szeret a szátokba élvezni?

Figyelt kérdés
Orális szex, szopás, szájba élvezés

2019. júl. 1. 00:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azért jó, hogy vannak olyan lányok, akiket szintén izgat ez és, bejön nekik vagy a párjuk kedvéért megengedik. 🙂
2019. júl. 1. 21:23
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Imádom.
2019. júl. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Lattam egy kommentet, miszerint ennyit nem tud meg tenni. Szerintem nem ennek a kérdése, erőltetni nem szabad. Ettől függetlenül én szeretem, sosincs ellenére semmi, de mi alapból nagyon harmónikusan vagyunk. :)
2019. júl. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
Feminista vagyok és kifejezetten undorítónak és megalázónak tartom a szájba élvezést, egyik partneremnek sem engedtem. Aki tiszteli a nőket az nem akarja megalázni őket és nem izgatja fel a megalázás.
2019. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

En szeretem, ha a szamba elveznek

18L

2019. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#14 míg te undorítónak tartod addig más imádja, nem csak pasik. Vannak nők akik saját maguk kérik, mert elég izgató tud lenni. Nem vagyunk egyformák, de nem kell fujjogni olyan dologra, amit más élvez 👍
2019. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!