Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas, jóképű srácok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, jóképű srácok, nektek milyen érzés hogy tapadnak rátok a jobbnál jobb csajok?

Figyelt kérdés
Hogy meg sem kell értük küzdeni.

2019. júl. 1. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ne már! ÉN nem vagyok magas, talán jóképű és nem tapadnak rám a nők, de szerinted milyen az a lány nő aki csak azért van veled mert magas és jóképű vagy? Komolyan én valamilyen belső kötődés szimpátia nélkül még szexelni sem tudnék egy csajjal!! Legyünk már férfiak!!
2019. júl. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Jó érzés persze, viszont sok nő nagyon fura dolgokat képes csinálni, igy sokuktól záros határidőn belül meg kell válni különben nagyon hamar kicsontoznának lelkileg.
2019. júl. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem tapadnak rám, mert nem csak ez számít. 197 cm magas vagyok. Hogy jóképű vagyok-e vagy sem, az abból eldönthető, hogy a múltkor bementem egy belvárosi fodrászszalonba, ahol még nem jártam és épp bent volt a tulajdonos, aki azt mondta legyek már a modelljük. Úgyhogy azóta a suli mellett hobbiból modellkedem. Ez mellett 1,5 éve már testépíteni is járok edzőterembe. Még nem vagyok kifejezetten izmos, de már látszik valami.


De nem csak a külső számít. Nagyon rossz gyerekkorom volt. Apukám egy 120 kilós alkoholista, aki világéletében leszart engem és a családját, kb. csak lakótársként élt velünk otthon és a szüleim állandóan veszekedtek. Emiatt sajnos nagyon apakép, férfi példakép nélkül nőttem fel az életben, ami meg is látszik rajtam (bár most már tettem ellene tudatosan az utóbbi években). Leginkább az volt a bajom, hogy nagyon csendes, félénk, visszahúzódó, férfiatlan voltam. Szóval magas vagyok és jóképű, de 21 éves koromig szűz voltam, hiába voltak belém szerelmesek gimiben is alsóbb évfolyamos (helyes) lányok vagy féltucatnyian, ha olyan kis tutyi-mutyi voltam és megszólalni sem mertem. Még a mai napig dolgozom magamon, hogy javítsak a belsőmön, jobb legyek ott is, mert csak úgy vannak sikereim.


Nem csak a külső számít.

25/F

2019. júl. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Csatlakozom a 2eshez. Ő látja jól. Jó dolog, hogy a hölgyek könnyen észrevesznek, de van gazdagon hátránya is.
2019. júl. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Az első hozzászóló vagyok, és 3-as, kitartás, csak így tovább, és meg lesz az eredménye!! :)
2019. júl. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2: Például?
2019. júl. 1. 08:22
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Ensem vagyok valami magas 182 cm. Meg is tudok ismerkedni. S csajom is szépszámmal volt már .
2019. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Észrevettem hogy vonzónak találnak, de nem érdekel.

Van párom akit nagyon szeretek, így hidegen hagynak más nők.

2019. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
205cm 50es lábbal utana meg sir a szajuk hogy fáj.....
2019. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hamar megszokja az ember. A bajság akkor kezdődik, amikor már csókolomot köszönnek a lányok.
2019. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!