Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Régóta együtt élő emberek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta együtt élő emberek! Észreveszitek még, hogy milyen szép/jóképű a párotok? Az az érzés, mikor nyugtáztátok, hogy megszerzitek őt bármi áron?

Figyelt kérdés

Ilyenkor titeket is elönt a jó érzés, hogy milyen jó ,hogy őt választottátok? Eszetekbe jutnak pillanatok, amikor a szemébe néztetek vagy egy dévaj mosoly, egy kimondottan bizsergető érzés?

18 év után olykor el-elkapnak ilyen baromságok és örülök neki, de vajon a páromnak is eszébe jutnak hasonlók?


2016. jún. 27. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Olyan érzésem sosem volt senkivel kapcsolatban, hogy "megszerzem őt bármi áron", de az a bizsergés, ami az elején volt, el szokott kapni. Főleg akkor, ha egy-két napig nem látjuk egymást. (Akár csak az elején, hozzáteszem.)
2016. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A mi esetunkben inkabb a parom dolgozott azon, h megszerezzen mindenaron, de utolag nagyonis orulok neki, h nem adta fel :) Szamomra o a legvonzobb ferfi az egesz vilagon es bar egyutt vagyunk jopar eve, de nem lankadt a szenvedely :) Es igen, tobbszor gondolok ra, h milyen jokepu es vonzo :)
2016. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is néha csak ránézek páromra, és azon gondolkozok milyen jóképű, de örülök, hogy van nekem, milyen szép vonalú a szája, milyen férfias a hangja, ilyesmi. Pedig 5,5 éve vagyunk együtt, nem 3 hónapja. Igaz nem is 18 éve :)
2016. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8 év után igen, én vagyok a nő!
2016. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy ez inkább csak a nőkre jellemző? Férfiak is látják még a csajt a párjukban?

( Túl sok túl szép és fiatal lány, nő járkál fel-alá...rég voltam hasonszőrű:))

2016. jún. 27. 17:15
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy igenis vannak még érzelmeken nyugvó kapcsolatok...köszi.
2016. jún. 27. 17:17
 7/14 icu75 ***** válasza:
Én is nő vagyok 11éve együtt a párommal,még mindig nagyon vonzó, jóképű férfi,teljesen odavagyok érte még mindig.
2016. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak 6 éve vagyunk együtt, 4.5 éve házasok (nem sok, de a java még hátra van). Minden nap mikor ránézek elcsodálkozom ...úristen milyen helyes pasi, és mekkora mázlim van vele:) Egy csóktól bizsergek ennyi idő után is, nagyot dobban a szívem mikor meghallom este a kulcsát a zárban, hogy hazajött a munkából... Ő is rengeteget kedveskedik, bókol, annyit hogy már zavarba hoz:)
2016. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, úgy tűnik ez csak a nőkre lesz igaz!:)
2016. jún. 30. 09:41
 10/14 anonim válasza:
100%
Én is nő vagyok,13 éve vagyunk együtt. Én ugyanezen a kérdésen gondolkoztam 😊 Szoktam figyelni az arcát,kielemezni a vonásait,a szája ívét,a szép szemét. Ilyenkor rájövök,hogy milyen szerencsés vagyok.Mennyire szeretem az illatát,a bőrét,a mosolyát. Nagyon jó dolog 😊
2016. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!