Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek gond lenne lányok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek gond lenne lányok ha a pasi nem bírja sokáig?

Figyelt kérdés

Mindig csak a 2. menetnél kezdődne a szex. Tehát nem tudnátok az elejétől kezdve sokáig szájjal kényeztetni, vagy játszani vele..


Oke ha van nyelve keze a pasinak megoldja de mist nem ez a kérdés lényege.


2019. júl. 1. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Az elsőt amúgy is mindig a számba szeretem. Utána meg amíg nyal engem, újra feláll és hajrá... ;)
2019. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Őszintén szólva engem zavarna. Idegesítő lenne egy picit, hogy mindig meg kene varni hogy legalább egyszer elmenjen szex előtt. Nekem jobban tetszik az amikor valaki sokáig bírja, de nyilván ez egy kapcsolatban egyáltalán nem számít és ott szívesen kenyeztetnem órákig is a párom szex nélkül. Viszont egy szex kapcsolatot nem biztos hogy fent tartanék így.18L
2019. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom meg kezdo vagy. Osszekell szoknotok. Ez nem 1 perces munka,evegig tart,ez egy tanulasi folyamat. 30/L
2019. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Igen engem zavarna.
2019. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

2: Ha nem bírja sokáig, az nem azért van, mert akarja sokáig bírni, hanem pl nagyon érzékeny a makkja, ezért megy el gyorsan.

Valamennyire lehet kontrollálni, de ez kb olyan( elnézést a hasonlatért), mint amikor rádjön a hasmenés.

2019. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
De fura en mindig sokáig bírtam.
2019. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Exem előző pasija is ilyen volt. Neki nem tetszett a dolog, de emiatt még nem dobta.
2019. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem zavarna
2019. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem zavar.
2019. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!