Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nudista strandon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandon mennyire stírölik a másikat?

Figyelt kérdés
Nem túl indiszkrétek? Oda mennek ismerkedni meg ilyesmi?

2019. júl. 1. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan akad pár olyan, aki "stírölni" és ismerkedni megy oda, de a többség inkább a természetes körülmények miatt választja az ilyen strandokat. L(Nekem ez a tapasztalatom.)
2019. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neked volt már rossz tapasztalatod?
2019. júl. 1. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak elképzelni tudom,mert nem vagyok eléggé bátor az ilyen dolgokhoz,de ha mondjuk én nehezen tudom elképzelni azt,hogy egy férfi ne nézzen meg ha meztelenül lennék.Hiába mondják,ez bele van kódolva a pasikba.
2019. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom előző. Csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem viszik-e túlzásba.
2019. júl. 1. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Azelsoő hozzászóló vagyok, fiú) az L betű véletlenül került oda$, és nem volt még rossz tapasztalatom. 😊
2019. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Véletlenül odakerült egy L betű. :D oké

Te egyedül jársz vagy társasággal, kedves fiú? Te mennyire nézed meg a lányokat? És más férfiak?

2019. júl. 1. 20:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod hogy megnézzenek, akkor nem menj túl közel az emberekhez.

Különben hozzá vannak szokva a meztelen testhez ilyen helyen.

Persze a szép nőket az egészséges férfi megnézi...😉

2019. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Rövid pillantás megvan, de nem szokták nyálcsorgatva nyitott szájjal hosszan bámulni a másikat: ahogy egy texiles strandon sem. Mint máshol, itt sem érdemes sztereotípizálni, de szerintem indiszkrétek nem szoktak lenni.


Az ismerkedés szerintem kb. olyan mint egy textiles strandon, nagy különbség nincs, hogy most akkor az intim testrész le van fedve, vagy nincs, nem? Jé, neki is van farka/puncija mint mindenkinek: ha benne vagy nudista világban, akkor megérted, hogy ez nem arról szól, hogy egy csapat perverz, exhibicionista mutogatja magát egymásnak, hanem arról, hogy ruha nélkül vagy a természetben, a vízparton. Az ottani meztelenség ugyanúgy nem a szexualitásról szól, mint az, hogy a "normál" textiles strandon az emberek az alsóneműjükhöz hasonló, alig valamit takaró ruhára vetkőznek és abban mutatkoznak egymás előtt.

2019. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
És akkor mi van ha az én 20 éves testemmel beállnék a sorba mondjuk a büfénél és mögöttem egy pasi állna,tudod mikor nem érezne semmit.
2019. júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9: valószínűleg egy átlagos strandon is "érez valamit" a mögötted álló pasi. :D


A lényeg annyi, hogy szerintem általában nincs több szexuális töltete egy nudista strandnak, az ott lévők nem a "stírölés" miatt mennek oda.

2019. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!