Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szexeltetek már fesztiválon a szabadban? Vagy csak szopas volt?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Megláttak mások?

2019. júl. 2. 12:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ott ez folytonos jellegű... drog - pia, a lányok azt se tudják hogy kik!

Egy haver mondta egyszer, h voltak egy Pesti szórakozóhelyen, a nagy nyüzsgés közepette valaki drogot rakott a piájukba, utána azt se tudták hol vannak, azt csináltál velük amit akartàl... szó szerint, a mellét megfoghattad, megujjazhattad, kinyalhattad, bármit! Magáról nem tudta hogy kicsoda...

2019. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Már mint a lányok italába tett valaki valami cuccot!
2019. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Lazy Lover ***** válasza:
100%
jó hülye kérdést raktál fel.... ott mindenki dug mindenkit
2019. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy kérdezed, mintha a világ legegyértelműbb dolga lenne, hogy szopás minimum lesz.
2019. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
1-es válaszoló az aki még soha nem volt szórakozóhelyen/fesztiválon és fogalma nincs mit jelent "Jól érezni magad", stb., stb... :)
2019. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
szabadban már szexeltem többször is. nem láttak meg, gondolom én. volt olyan is hogy csak szopi volt:)
2019. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
#5 válaszoló az, akinek bódító szerek kellenek ahhoz hogy jó legyen a hangulata. Az 1-es válaszoló pedig az, akinek minden szir-szar nélkül is megy a jó kedv, mert egyszerűen laza, ehhez meg nem kell neki kábítószer, hogy utána rángatózzon mint a búgócsiga stb stb!
2019. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%

Nem drága :) Ti tipik azok a droidok vagytok akik még soha nem voltatok szórakozóhelyen és nektek minden szórakozó ember egy drogos meg mindenbe a legrosszabbat látjátok bele :)


A hozzád hasonlóaknak javasolom, hogy keressetek egy barlangot magatoknak és éljetek ott elszigetelve, nagyon nem fogtok hiányozni senkinek sem :)

2019. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az ember szereti a kulturált társaságot, és nem kell neki ahhoz drog hogy jól érezze magát.

És igen, a szórakozóhelyeken megy a drog!

Aki nem akar drogosok között lenni, az menjen barlangba? Abszolut életszerűek vagytok! Enélkül nincs is jó hangulat. Agybeteg ez a világ!

Az már nem is “menô„ ha az ember vhol összeül beszélgetni a barátokkal/haverokkal.

Hanem az a trend hogy drog kell a jó hangulathoz, meg hogy a hányásodba fetrengj, és akkor én vagyok a partyarc!

Ez az ember alatti állapot!

2019. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

:'D

Ezt mondom... a hozzád hasonló selejtek szemében mindenki drogos meg stb. :D


Neked a szabad levegőre nem lenne szabad kimenned nehogy valami baj érjen téged az életben vagy nem tudom, nehogy drogot tegyenek a presszódba :D


De amúgy igen, a szórakozóhelyeken mindenki drogos :) A tulaj, a pultosok, a biztonságiak, a fiúk, a lányok. Mindenki egy rossz csúnya drogos csak te vagy az aki "kulturáltan" képes szórakozni.


Te Droid.... :D

2019. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!