Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szexeltetek már fesztiválon a szabadban? Vagy csak szopas volt?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Megláttak mások?

2019. júl. 2. 12:29
1 2
 11/19 Ibiza2019 ***** válasza:
100%
Haver mesélte.... Minden szórakozóhelyen megy a drog :) emberek ti már voltatok eletetekben bárhol is szórakozni az éjszakában????? És ilyenek adják a tanácsokat és osztják az észt... Jesszus....
2019. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem minden szórakozó helyre járó ember drogos.

Egyesek nagyon korlátoltak. Lehet pizsi partyt csinálni. A Mama majd pattogat hozzá kukoricát.

2019. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is utálom a drogosokat. Dogoljenek meg.
2019. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szabadban már igen, többször is. Fesztiválon sajnos nem sikerült senkit "beszereznem" évek óta... :( Pedig jó lenne egy jó hangulatú fesztiválkapcsolat minden extrával :) :)
2019. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14-es vagyok...

Pasi, mielőtt még jönnek a pasiktól a privik :D

2019. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

A droid az nálatok kezdődik! Akiknek abból áll az élete hogy részegre isszák magukat, folyton, ettől jó a hangulat!

Mindenki más akit nem érdekel a bulizós agyhalott környezet, hanem mondjuk edzeni szereti, kirándulni, és hasonlók! Az kb nem is létezik!

DE, örülök hogy ilyen agyhalottak között nem kell létezni..

2019. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 igazad van. Bár néha én is bebaszok de csak ritkán
2019. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy minden fesztiválon full részegek és drogosak az emberek. Volton is elég volt megnézni az embereket. Kiscsajokat már itatták rendesen.
2019. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
2 éve voltam Szigeten, 10 méterenként álltak biztonsági őrök. Be lehet drogozni a lányt, de ha valakinek kis esze van, akkor nem fog egyedül sétálgatni a fák között. Az őröknek meg ki van adva, hogy aki összeesik, azt egyből vigyék az orvosiba. Nem mondom, hogy lehetetlen, de elég nagy hangsúlyt fektetnek azért erre.
2019. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!