Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket visszatartana...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket visszatartana egy egyéjszakástól ha a pasi bevallana hogy van baratnoje?

Figyelt kérdés
Hogy reagalnatok le ha flörr közben elmondaná?

2019. júl. 2. 20:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

Miért kérdező, neked örömödre szolgálna ha lenne egy barátnőd akit szeretsz és bízol benne, és kiderül hogy valójában valami random paraszt a hátad mögött kúrogatja? Ugye hogy nem?

Egyszerűen gerinctelen aki belemegy ilyenbe, kész, nincs mit szépíteni rajta, lehet ezért megsértődni meg lepontozni, de aki nem közös megegyezésen alapuló nyitott kapcsolatban van és részt vesz ilyenben az egy hűtlen bunkó. Aki pedig belekontárkodik mások kapcsolatába csak azért hogy hetyeghessen a "hűtlen bunkóval" az egy érzéketlen bunkó.

2019. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
En biztos nem pontoztalak le. Ugy latom van baj a szovegertessel. Nem azt kerdeztem, hogy kinek, hogy esik, ha megcsalja a párja.
2019. júl. 2. 21:13
 13/27 anonim ***** válasza:
82%
Igen eléggé visszatartana. És képzeld a nők nagyrésze empatikus igen és nem bírják az ilyen hitvány szar embereket.. miért is kell egyéjszakás kaland barátnő mellett? Ha gondod van a barátnőddel ne megb@ssz olcsó lotyokat hanem mondd el neki mi a helyzet és hagyd hogy találjon jobbat nálad..
2019. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
69%

Igen

Hiaba egyejszakas, orult baratnok mindent megtalalnak ha akarnak tapasztalat

2019. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%
Van ám itt stílus... Valószínű akkor veled akar lefeküdni az a szar alak akinek barátnője van és valahogy úgy érzem olyan típus vagy aki képes is ilyenre. Hanyadek
2019. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Semmi közöd hozzá kivel mit csinálok.
2019. júl. 2. 21:47
 17/27 anonim ***** válasza:
16%

Lehet ribi vagyok de engem izgat ha foglalt és engem használ egyéjszakásra... Azért na sex az sex.... :P talán mert másnak is kell és most az enyém stb.

Jolvan na ribi is kell

25 R

2019. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
14%
Az ilyen "noket" kellene jól megtepni, hogy eszébe se jusson meg1x ribiskedni. Olcsó kis lotyok. Hu de joo hogy foglalt és engem használ.. Hulladekok
2019. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem a lányt kell megtépni. Nem is ismeritek egymást. A pasid nem tisztel téged és a kapcsolatot amiben éltek!
2019. júl. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
68%

egyéjszakásnál nem zavarna.

38N

2019. júl. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!