Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk tényleg jobb, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tényleg jobb, ha egy lány nehezebben adja oda magát?

Figyelt kérdés
Persze nem csak az "agyhúzásról" beszélek.
2019. júl. 2. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Kinek mi a jobb, mert vannak akik csak a szexre pályáznak és megunják egy idő után és vannak akik szeretnek kicsit küzdeni egy lanyert. Legalábbis szerintem a mai lányok elég undoritoak 2het után már szetteszik aztán jön a sírás hogy a pasi dobbantott mert megkapta amit akart...
2019. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Jobb, mert értékeli a testi kapcsolatot, az intimitást.
2019. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Én nem szeretem a játszmázást és 18 sem vagyok már, hogy egy hónapot várjak a nőre. Nem fogok szexet kérni az első randin, de ha néhány randi után is tabu a téma, akkor tovább keresek. Ha visszautasít, akkor pláne.
2019. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem.. Az a jó ha véletlenül adja oda magát, tehát pontosan ha nem játszmázik, hanem ha úgy érzi akkor szól.. vagy letámad..
2019. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Tiniknél divat, idősebb korban szerintem már nem kell játszani az elérhetetlent. Nem azt mondom hogy az első randin feküdj össze valakivel, de most érett korban, érted.. :)
2019. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

A nők azt hiszik,hogy ha egy pali hetekig-hónapokig teper utánuk,akkor megbízható és nem csak a szexre hajt.

Tévedés.Ők a legkitartóbbak és nem egy nőt fűznek,hanem egyszerre többet.Ilyenkor aztán lehet várakozni és játszani a nő szabályai szerint,a végén úgyis szex lesz ha tetszik neki az illető.

2019. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha komolyat akarok egy nőtől, nem lenne gond 1 hónap!
2019. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Nem. Én azonnal akarom.
2019. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Több hónap nekem nem fér bele, nem is látom értelmét miért húzná annyi ideig a nő. Nagyon max 1 hónap. Neki is jobb, ha mielőbb kiderül, hogy működik-e a dolog vagy nem. Mondjuk nem is fiú vagyok már, hanem férfi. 36F
2019. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az nagyban attól függ, hogy mit jelent a nehezebben, meg mihez képest... hány éves, stb... :)
2019. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!