Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket izgatna egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket izgatna egy ilyen 45 körüli nő? Nektek ez a definíciója az "álomnőnek" vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

Lenne egy nő, akinek testes alkata van, szőke haja és kék szeme, 40-es éveiben járna, mondjuk 45 éves lenne.


Miután intim kapcsolatba kerültök, látnátok a nagy szőrös pináját, és bemutatná hogy a melegítőnadrágban tevepatája van, és hogy milyen nagy a feneke és a melle.


Beszélne róla, ahogy tojik a vécén és ahogy menstruál, és megemlítené, hogy olyan fiatalok vagytok, hogyha régebben összekerültök ő pelenkázott volna titeket és tért volna ki a háton fekve sugárban pisiléseitek elől, és vigyázott volna rátok.


Kicsit pszichopata beütése lenne, de amúgy nagyon intelligens és törődő személyisége lenne.



Mi a véleményetek egy ilyen nőről? Tetszene nektek, ha kapcsolatba kerülnétek vele, vagy nem? Miért?



2019. júl. 2. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Engem anyukám barátnője még pelenkázott anno, volt hogy majdnem a szemébe pisiltem és elalváskor a haját simogattam. A kakis pelenkámat is cserélte. :)


A mai napig közeli a kapcsolatunk és lefeküdnék vele. :)

2019. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon is tetszene

27F

2019. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tetszene, mondjuk a tisztába tételes részt kihagynám de kíváhncsi lennék mit tudna mutatni az ágyban.. 40 f
2019. júl. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem izgatna, mert: 1, Testes alkata van; 2, Nem kellene, hogy bemutassa, hogy a melegítőnadrágban tevepatája van; 3, Nem kellene arról sem beszélnie, hogy mit csinál/nem csinál a WC-ben.

Szerintem lehetne ezeken a negatív tulajdonságain változtatnia, és ha ez menne, akkor talán változna a hozzáállásom a dologhoz.

2019. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért az álomnő nem ilyen, de simán .

Azt se értem anyám helyett miért ő pelenkazott volna , de ha megtörtént akkor nem gond ha arról mesél.

Az hogy a higiéniás WC-s dolgokról beszél az se zavarna hisz mindenki ezt csinálja csak nem beszél róla .

2019. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!