Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Körülmetélt fiúk / férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélt fiúk / férfiak, ti meddig bírjátok az aktust egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a körülmetéltek sokkal tovább bírják?
2019. júl. 3. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Ezt egy lánynak jobban kéne tudnia. Mi nem nagyon tudunk váltogatni,h most ilyen,most olyan ..😂

Amúgy szerintem nem. Van amikor olyan az inger,h nem bírom sokáig,van,h bírom ..😊

2019. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, de azt csak tudod magadról, hogy ilyen 5 perc körül, vagy inkább 30 hoz közel vagy akar felette?
2019. júl. 3. 10:41
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem csak a metéléstől függ.
2019. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
30 percet metéletlen pénisszel is lehet bírni, ahogy metéltel is el lehet durrani 5 perc után is...
2019. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3,4

A kérdés olvasd el

2019. júl. 3. 10:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Momdom,szerintem teljesen független ez ettől. Van mikor csak 5 perc, s van,h 20-25 . De azt már az asszony nem szereti,mert sokszor élvez, érzékeny lesz,aztan meg kiszárad.. :/

No meg kitágul. :(

2019. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Körül vagyok metélve és sokáig bírom

25F

2019. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnam ki az aki elvezi a fel oras maszatolasokat.
2019. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg az USA-t! Ott a válasz. A fehérek 90%-a körbe van metélve, a feketék 80%-a. 330 millióan vannak. Tisztes pool az átlagoláshoz. Semmivel nem bírják tovább. Ott is van sok gyorstüzelő és sok aki könnyen bírja sokáig. Mellesleg ha sokat vetted igénybe életedben már a péniszedet, szexet és önkielégítést egyaránt nézve, akkor egy idő után a metéletleneknek is érzéketlenebb lesz picit a makknál és pereménél. Ezt a fizikai inger részére mondom. De a fő inger mag a húzóerő a makkra hatva számít, az váltja ki főleg az ingert. Az pedig megegyezik mind a kettőnél. De ezen felül meg rengeteg nem fizikai ingert érintő tényezőtől függ, hogy ki milyen gyorsan megy el.
2019. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Én elolvastam a kérdésed, ami nettó baromság... :D Felőlem pontozgathatsz ahogy akarsz, attól még buta maradsz, mint a föld...
2019. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!